Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedek Biotech creatine zero...

Szedek Biotech creatine zero pezsgőtablettát tegnap vettem be egy negyed tabletátt belőle vízzel edzéskor, és most reggel furcsán érzem magam, mintha kicsit még pörögnék tőle, vagy más lehet, nem szedek semmi élénkítő szert mellé, nem kávézok stb?

Figyelt kérdés

Vagy mik ennek a szedésének a kizáró tényezői pl: fikai betegségek, mentális betegségek???? Régebben nem volt vele ilyesmi érzésem akkor is szedtem nagyon régen. Kell mellé dextróz hogy jobban felszívódjon vagy mi?

Lehet hogy már nem való nekem vagy nem bírom nem tudom.

A crea7in portól volt hasonló bár nem olyan erős mert ez egy komponenses csak kreatin monohidrát erre a creatinra most nem akarok kiérni. Hozzáértő válaszát várom amúgy 32 éves vagyok férfi és nem edzőtermi súlyzós edzést végzek hanem saját testsúlyosat a gerincem miatt mielőtt még írnátok hogy 16 éves hülyegyerek meg hasonlók meg kevés info?



#creatin,edzés,pörgés,súlyzózás,edzőtedrmi edzés #edzés,szabad testúlyos
2021. dec. 15. 11:08
 1/7 A kérdező kommentje:

Szervezet túlérzékenység vagy más miatt lehet?

Lassú ürülés?

Helytelen használat? Bár nem hiszem hogy az lenne.

2021. dec. 15. 11:21
 2/7 A kérdező kommentje:

Vagy regenerálna másnapra is?

Tegnap előtt kicsit stresszes voltam, ezt másnap vetem be.

2021. dec. 15. 12:08
 3/7 A kérdező kommentje:
Van ennek zsírégető hatása mert alig van tőle étvágyam étvágytalanságot vált ki.
2021. dec. 15. 12:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A zsírégető hatására érted mert pár dolgot kérdeztem.
2021. dec. 15. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. dec. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!