Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Mega Amino vagy a Creatin...

A Mega Amino vagy a Creatin Monohydrate vagy a CreaTor élénkít?

Figyelt kérdés
Most nem edzéshez, hanem éjszakai tanuláshoz kellene, holnap vizsga, ma edzésnapom volt, kellene a tanulás de inkább holnap vizsga után alszok és most megpróbálom áttanulni az éjszakát. A fent említett 3 közül valamelyik jó a célomnak?

2015. jan. 19. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

creatorban van valamennyi koffein, de kicsit luxus ilyen célra. Én a kávéra esküszöm, meg a jól kiáztatott erős zöld vagy akár fekete teára, néha koffein tabletta. Hot blood is jó szolgálatot tehet, de lényegében abban is a koffein a pörgető ezért erre szerintem felesleges pénzkidobás, edzés előtt több hasznát veszed a mellette lévő kreatin, bedurranásfokozó és egyéb okosságok miatt.


Mega amino meg tablettázott fehérje luxus áron, felejtd el, egyél helyette húst és tejsavót. Csirkét se veszed meg kapszulázva 30szoros egységáron.

2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Arra legjobb a sima csokoládé.

Lehet keserű csoki is az jobban frissít.

Egyébként amit előttem ajánlottak az nyilván szintén ok.

2015. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha mindenképpen táplálékkiegészítőhöz ragaszkodsz ajánlanám a Scitecnek a Mental Focus termékét. Ez lényegében egy koffeintabletta egy kis karnitinnal megerősítve.
2015. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!