Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cirkusz? Bővebben lent

Cirkusz? Bővebben lent

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és most jöttem rá, hogy valójában kis korom óta artista szerettem volna lenni. Kiderült, hogy egy régi barátom most artistakènt dolgozik ès ahogyan beszélgettünk, rájöttem hogy igazából gyerek korom óta ezt akartam èn is csinálni csak a szüleim mindíg visszafogtak benne.


Most viszont elhatároztam hogy maximum a 23-24-es tanèvre jelentkezni szeretnèk artista képzésre. Meg is néztem a felvételi követelmènyeket.


5 éves korom òta táncolok vsrseny szerüen, szóval a hajlékonyság pl az nem akadály de a többinek nem tudom hogyan-mikor álljAk neki.

Nagyon szépen Köszönöm ha ebben tudtok segiteni vagy tanácsot asni, hogy mit is csináljak



2021. dec. 18. 02:10
 1/4 anonim válasza:
100%
Miért nem a régi barátodat kérdezed a teljesen inkompetens itteni közönség helyett? 13 éves gyerekek, trollok, megkeseredett incelek. Melyikük tud hathatósan segíteni?
2021. dec. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
1. Igen, mert egy 13 éves gyerek is járhatna pont épp artistaképzésre vagy lehet ilyen ismerőse. Még egy incel is lehet artista, vagy tanulhat ilyet. A trollok talán kivétel, köztünk minden előfordul, még asztalos artista is.
2021. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az egyik volt osztalytálytársam olyan egyetemre jelentkezett, ahová volt fizikai felvételi is. Ő pl elment egy személyi edzőhöz, aki segített neki azokra a feladatokra felkészülni amik a követelmények között volt. Szerintem egy próbát neked is megérne. :)
2021. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én táncosnak tanulok, 27 évesen kezdtem el a profi táncot és még van egy évem a suliból. Én már az artistaságról tényleg lecsúsztam, de imádom a cirkuszt és ennek a világát, ezért színházi táncos képzésre jelentkeztem. Itt van akrobatika is, ezért én azt gondolom, hogy ha tudsz, tanulj valahol színpadi táncot addig is, hogy az izmaid nyúljanak és megfelelően megerősödjenek a felvételiig, a balett és a jazz pl. rengeteget erősít a testen.
2022. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!