Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fáj a bokám, és azt olvastam...

SwigittyGirl9888 kérdése:

Fáj a bokám, és azt olvastam nem egészséges hosszabb távon csak sportcipőt hordani. D een ezt megtettem es faj a lábam. Valaki tud erröl bővebben?

Figyelt kérdés
Alig birok ráállni a bal lábamra de mar a jobb is kezd fájni. Valaki tud valamit erröl a sportcipős dologról? Esetleg mitcsinálhatnék a bokámmal?

#boka #sportcipő #bővebbeninfó
2016. okt. 7. 21:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj ortopédiára, az orvos tudni fogja.
2016. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egész eddigi életemben csak sportcipőt hordtam. (22 vagyok)


Soha semmi baj nem volt velük, sőt akkor fáj ha mást kell húzni, pl. az alkalmi cipőtől megőrülök annyira fáj utána.


Lehet, hogy nagyon erősen kötöd be a cipőfűzőt vagy alapból genetika miatt olyan ott az ízület, hogy bizonyos terhelést nem bír.


De egy orvos tudni fogja.

2016. okt. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Es igen egy ideje mar győzködöm anyukam, hogy menjünk el, de szerinte csak nő a lábam pff.

2016. okt. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!