Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv otthonra? Ez az...

Edzésterv otthonra? Ez az edzésterv elég jó?

Figyelt kérdés

Mivel kissé túlsúlyos vagyok, elkezdtem edzeni itthon is. Mindennap edzek itthon. Egy ilyen edzésem így néz ki:

-Bemelegítek (kb. 5 perc)

-A Lose Weight App for Men applikációval edzek egy picit (kb. 10 perc)

-Ezután még egyszer bemelegítek egy másik ilyen típusú apphoz.(kb.3 perc)

-A Home Workout applikációval is edzek ezután (kb. 8 perc)

-Majd még egyszer edzek a Lose Weight App for Men-nel.(kb. ez is 10 perc)

Így intenzíven edzek kb. 30 percet.


Viszont nem tudom, hogy ez így elég-e, így le tudok-e faragni a feleslegből.

Természetesen az étkezésemen is sokat változtatok.


(Aki a két applikációt nem ismerné, ezeknek az a lényege, hogy minden nap az ember eddzen egy picit, különböző gyakorlatokat mutat, amiket teljesíteni is kell. Mind a kettőben vannak nehézségi szintek, így a sportolók is tudnak edzeni a Home Workout-tal, a másik applikáció a túlsúlyos embereknek lett kitalálva.)


Illetve ha minden jól megy, januártól el fogok járni karate edzésekre, heti 2-szer.



2021. dec. 27. 12:58
A kérdező szavazást indított:
Ez így nagyon jó edzésterv, csak így tovább!
Kezdésnek jó, de ez nem lesz így elég. Több kell!
Ez így harmatgyenge, sokkal több kell!
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
A kajálástól függ, az minden alapja. A sport, mozgás csak fogyás hatékonyságán segít.
2021. dec. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem eszek sokat, a szénhidrátban és zsírban gazdagabb ételeket általában reggel és délben vagy kora délután elfogyasztom, de zsíros és szénhidrát dús ételeket sem eszek.

Csak vizet iszok.

2021. dec. 27. 14:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Khmm, aki a 3.lehetőségre szavazott, mit javasol, hogy eddzek?
2021. dec. 27. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!