Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasedzés,kockahashoz muszáj...

Hasedzés,kockahashoz muszáj étrend? Nem elég csak ha adott testsulyban maradok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok és a kérdésem az lenne ,hogy mennyire muszáj az étrend hasazáshoz? Értem én úgy ,hogy 180cm-el a normális testsulyomnak 65-72kg között kell lennie én 68-69kg vagyok átlagban. Kérdésem az lenne ,hogy min segit az étrend? Sok véleményt hallottam már és azt mondták nekem ,hogy ehetek akár pizzát,hamburgert akármit ha a testsulyom a normálon marad és nem kell különbféle étrendeket követnem.Ez igaz? Főbb célom a kockahas lenne.(Elnézést az össze-visszaságért nem szokásom irni kérdéseket, illetve a helyesirási hibákért is nincs pár hosszitott betu a billentyuzetemen.)

2021. dec. 31. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Szinte kötelező.
2021. dec. 31. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
A legszebb alkat a skinny fat. A testsúlyuk megfelelő, csak van egy kis beled. A testtömegindex lehet jó lesz, és ha olyan alkat vagy, akkor pizza és a többi vacak is belefér, de ezektől nem lesz szép hasad.
2021. dec. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

Igen, muszáj figyelni az étrendre.

Normál testsúlynál is, ha a szénhidrát túl sok, akkor pocakod lesz, zsír lesz belőle. Pont annyi zsír lesz rajta, hogy ne legyen kockás.

Főleg mivel hasra hízik az ember.


Figyelj oda.

Nem olyan nehéz. Lassú ch, sok fehérje. 16 évesen nem kell számolgatnod nagyon, de gondolom lattál már tápanyagtáblázatpt, tartsd be az arányokat.

2021. dec. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
A kockahas sajnos a konyhában készül, alacsony testzsír százalék kell hozzá, az pedig csak úgy megy, ha figyelsz a kajára.
2021. dec. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!