Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Netfit fekvőtámasz mérésre...

Netfit fekvőtámasz mérésre hogy készüljek rövid időn belül?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinálj fekvőtámaszokat?🤔
2022. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szard le

életem két legrosszabb élménye volt a netfit felmérés, és egy marhaság

azóta 4 év edzőtermi múlttal a hátam mögött azt mondom, hogy hülye voltam, hogy érdekelt. egyrészt ezek a gyakorlatok nem a fittséget márik, msárészt a diákok fele szabálytalanul csinálja, ami még káros is

szóval a lehető legkomolyabban azt mondom, hogy menj oda, csinálj akár nullát és ne érdekeljen. lehet egy vagy két hétig mindenkit ez fog érdekelni de aztán soha senkit


(egyébként rövid időn belül nem lehet, nekem kb fél év kellett az első szabályos fekvőtámaszomhoz. de talán segíthet ha tükörnél gyakorlod a mozdulatot, hogy jobban benned legyen. vagy ha nagyon nehezen megy, akkor pl ne a füldre tedd a kezed, hanem egy sámlira, és úgy könnyebb)

2022. febr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ez rohadt jól esett! Király vagy! :)
2022. febr. 1. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nullát csináltam, mégis fittebb vagyok mint az osztály java része🤣
2022. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ágyas tóni ***** válasza:
Én is le artam a netfitet, egyaszer összebeszéltünk a srácokkal hogy mindanyian csak egy fekvőt csináljunk.
2022. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!