Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani nekem valami...

Tudnátok mondani nekem valami könnyű gyakorlatokat ami formálja is a testet stb.? Szívbeteg vagyok és nem szabad túlterhelnem magam.

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Drága, ezt miért nem egy orvostól vagy egy gyógytornásztól kérdezed meg? Én most már 15 éve foglalkozom versenysporttal, szóval szakmailag nem tartom magam rossznak, de még én se mernék számodra "testformáló" gyakorlatokat ajánlani (jelentsen is ez bármit), mert ha valamelyik tanácsom miatt leszel rosszul, akkor az az én lelkemen fog száradni. Te komolyan elkezdenél úgy random gyakorlatokat csinálgatni szívbetegként (pláne ha elmondásod szerint tilos túlterhelni magad), ahogy azt a szaros gyakorikerdesek.hu random kommentelői leírják neked?

Kérj szakmai segítséget! Semmiből nem tart.

2022. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1, ne hallgass rám, nincs semmilyen vonatkozó képesítésem

2, a formásodás kőkemény munkán keresztül valósul csak meg. Én a helyedben nagyjából ugyanúgy állnék neki a testépítésnek mint mások, de hosszabb pihenőidőkkel, minimális kardiókkal és persze szívbarát étrenddel. Attól, hogy normálisan, szabályosan emelgeted a súlyokat és akár 3 percet is pihensz közben szerintem nem lesz nagy bajod. Ha pedig igen akkor nem igazán lesz forma.

2022. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!