Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megtudom előzni, hogy "széles"...

Megtudom előzni, hogy "széles" kockás hasam legyen nőként?

Figyelt kérdés

Igen messze vagyok q kockás hastol, igazából nem is azt szeretnék, hanem kicsit izmosat.

Viszont néha latok olyan női kockás hasakat, amik nekem nagyon nem tetszenek...pl rubint Rékának is...olyan mintha széles lenne. Vannak akiknek karcsú a has, izmos és szépen kiemelkedik a csípő.

A széles has genetika, hogy úgy fejlődik az izom vagy bizonyos gyakorlatok felejtosek ha nem szeretnék olyat? Melyek lennének ezek ha így van?

Köszönöm



2022. márc. 16. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy ez inkább genetika. Nekem volt már kockás hasam, és nem olyan széles, ahogyan kérdésedben írod, hanem kisebb kockás forma.
2022. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kockasat szeretnel hanem izmosat? 🤔 what? Am genetika teljesen h kinek h tapadnak az izmai
2022. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!