Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Személyi edzés?

Személyi edzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék mindenképpen valamilyen módon edzeni, formásodni, izmosodni. Pár éve jártam pár hónapig terembe edzeni, egyedül, viszont azzal mindig az volt a bajom, hogy nem tudtam pontosan mit hogy kell használni, mik lennének a legjobb, leghatásosabb módszerek. Most szeretnék komolyabban edzeni, hogy tényleg legyen eredménye. Az említett problémára megoldásként egy személyi edzőre gondoltam, viszont nem tudom, mennyire érné meg, hogyan zajlik egy ilyen edzés, kb mennyi ideig érdemes hozzá járni, és főként hogy mennyibe kerülne. Próbáltam utána nézni, de konkrét árakat nem találtam, így ha ezzel kapcsolatban tudnátok segíteni, megköszönném :) (Debrecenben járnék terembe, ezzel kapcsolatban is érdekel, hogy esetleg debreceniek ki hova jár)

Sportként egyébként táncolok, viszonylag vékony vagyok, magas, lány.

A témával kapcsolatban bármilyen segítséget, tanácsot elfogadok.

Köszönöm előre is :)



2022. ápr. 17. 19:17
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én egy Gyesen lévő debreceni személyedző vagyok. A Női Vezér fittnesst(Kosuth utca) jó szívvel ajánlom. A terem is nagyon jó és csoportos óráik is szuperek.

Az árak elég változóak az edzőknél. Nagyban attól is függ mit szeretnél(speciális étrend, speciális edzés terv), milyen célból keresed fel az edzőt.

2022. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!