Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek fitt, közepesen izmos...

Lehetek fitt, közepesen izmos és szálkás, ha heti kétszer járok egy órát kettlebell edzésre és heti négyszer úszok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz fitt. Azt nem tudom, nálad mit jelent a közepesen izmos, de izmosodhatsz ezektől is valamennyit.
2022. máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Ilyen tipikus skinnyfat vagyok, egy normális fekvőtámaszt alig tudok megcsinálni, bár azért javulok úgy érzem, mert már pár hete járok kettlebellre, és nagyobb súlyra is tudtam váltani. Viszont aggódom amiatt, hogy bár edzésen nagyon elfáradok, remegek utána, nem tart egész héten át ez a "olyan testrészt is érzek amiről nem is tudtam hogy létezik" érzés, mint az elején.
2022. máj. 30. 15:50
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Úgy bírom hogy 2022-ben mindenki skinnyfat xd
2022. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 De én pl. 2019-ben is az voltam :D
2022. máj. 30. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

100-as skálán 45ös fitt, és izmossági fokmérő hozható a heti 2db kettlebellel


Kajáról ne írj semmit, az nem szempont ebben a kérdésben

2022. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Mi számít száznak, vagy nullának a skáládon?
2022. máj. 30. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Fittség nagyon relatív. Közepesen izmos/szálkás: célzott étrenddel és jó edzésmódszerrel se sikerül mindenkinek. Ilyen órákra járással akár évekig csinálhatnád és senki meg nem mondja kívülről. Sok múlik a kaján is. Persze fittebb leszel de ha látványos eredményt akarsz akkor a klasszikus módszerekhez kell nyúlni.
2022. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Skinnyfat? Mit jelent? 🤔


Haverom kettlebell edzésbe kezdett bele nemrég,

Azért érzel minden izmot, mert sokféle gyakorlat végezhető vele, és így minden pircikád, minden izmod megmozgatja.


Arra figyelj, a gyakorlatokat szabályosan csináld,

Mert könnyen kárt is okozhatsz.

Fekvőt én sem tudok sokat, 100 kiló vagyok, azért nekem egy fekvő, meg egy 60 kilós srácnak a fekvő, kicsit más :D

Igyekszem majd én is, hogy menjen a fekvő rendesen.

Utána Szerernék kint edzeni, saját testsúllyal.

2022. jún. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

8

A Skinnyfat a mai divatos elnevezése annak, amikor valakinek vannak csontjai, ízületei, rendelkezik porcokkal, szallagokkal, és van egy alapvető vázizma ami kb az életbenmaradáshoz kell. Erre pedig lerakódik egy jó adag zsír.


Régen hívták még hulladék genetikának, telibeszart búvárruhának stb.

Csak ez jobban cseng.


Ma már a fodrász is barber. A kocsma a pub. A fosul kinéző ember a skinnyfat

2022. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Rosszul tudod.

skinnyfat: magassághoz képest megfelelő testsúly, magas testzsírszázalékkal.

telibeszart búvárruha/zokni: akin gyűrűbe rendeződnek a hurkák, és ilyen tapadós ruhákat vesz fel.

rossz genetika: aki mindent úgy csinál, ahogy a nagy könyvben írva vagyon és mégsem ér el semmit

A kutya se hívja a fodrászt barbernek vagy a kocsmát pubnak.

2022. jún. 1. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!