Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmix, mint plusz bevétel?

Tippmix, mint plusz bevétel?

Figyelt kérdés
Szeretnék plusz bevételt de nem tudok másik munkahelyet vállalni, esetleg tippmixre gondoltam. Tudnátok tippeket tanácsokat adni ezzel kalcsolatban? Nem hatalmas összegre gondoltam.

2022. jún. 24. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
66%
Egy utolsó szerencsétlen bohóc vagy, aki csak álmodik arról hogy szerencsejátékból éljen meg, de ezt az értelmesebbek tudják hogy nem lehet.
2022. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudsz olyan buktatót mondani, amire én nem tudok megoldással válaszolni, utalok neked ötezer eurót. Mit szólsz?
2022. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
66%
Ez szerencsejáték,és hosszútávon soha nem leszel profitos.
2022. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
91%
Nem szerencsejáték. Fogadási korlátozásokat vezetnek be a nyereséges játékosokkal szemben, hogy védjék a saját profitjukat.
2022. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
89%
23: a sportfogadás hosszútávon nem szerencsejáték, pár % meg tud élni belőle. Ez tény, nem kell itt az okoskodás. Persze nehéz és nem biztos hogy megéri foglalkozni vele.
2022. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
0%
Nem vèletlen szerencsejátèk a neve,benne van a nevében,hogy a szerencsén múlik. Aztán akinek többször szerencsèje van egymás után,az elhiszi hogy a tudáson múlik,és mekkora király. Aztán sokkal nagyobb mínuszban lesz a végére. Ha fejjel a falnak mész sem fog azon változatni,hogy ez szerencsejátèk.
2022. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy írtam a 25-ös válaszomban is, a sportfogadás hosszútávon nem szerencsejáték, mert pár % játékos meg is él belőle. Ezek tények, ha ebbe belekötsz hülye vagy, hát még ha ezt hangoztatod is... nem véletlenül van két pipád ember...


Ettől függetlenül sem ajánlom a kérdezőnek, mert ezt hosszú évek elérni.

2022. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
0%
Ki a szart érdekel a pipa?😂😂
2022. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
89%
Engem, mert marha könnyen lehet téged azonosítani a sportfogadás téma alatt a szaros 40%-oddal. :D
2022. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
89%
Tudod a pipának azért van jelentősége, mert a válaszolók illetve az olvasók adják, és ha sokan leszavaznak, az azt jelenti, hogy hülyeségeket írsz, ahogy most is. Szóval érdekel vagy sem, jelentősége több van mint a személyednek.
2022. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!