Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmix, mint plusz bevétel?

Tippmix, mint plusz bevétel?

Figyelt kérdés
Szeretnék plusz bevételt de nem tudok másik munkahelyet vállalni, esetleg tippmixre gondoltam. Tudnátok tippeket tanácsokat adni ezzel kalcsolatban? Nem hatalmas összegre gondoltam.

2022. jún. 24. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
0%
Hiába hisztizel kislányom. Ha nem a szerencsén múlna, akkor nem ez lenne a neve. Ugyanúgy, ha te nem lennél b*uzi, akkor nem hívnának annak.
2022. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
40%
Az egész élet egy szerencsejáték. A hozzád hasonló balfaszok miatt nevezik amúgy szerencsejátéknak.
2022. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
0%
Te nagy sportfogadó,akkor írd le hogy te mennyire vagy nyeresége,mennyit nyers havonta,stb... Az olyan nyomorékok miatt,mint te meg a ripike miatt élnek meg a lottózók meg az online irodák,mert ti hisztek abban,hogy munka nélkül pénzhez tudtok jutni.De ilyen nincs.Igazi szerencsétlen bohócok vagytok
2022. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
24%
Huhh a 42-es második mondata mennyire találó :D
2022. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
26%
Ez csak a függők,meg azok a barmok megmagyarázása,akik hisznek a fogadásban.Ugyanúgy,ezek a nagyokosok megmagyarázzák azt is,hogy egy vállalkozáshoz is kell szerencse.Csak nem mindegy,hogy itt az egész 100%-ban a szerencsén múlik,egy vállalkozásnál meg sokkal kisebb szerencse kell,inkább csak a beletett munkán múlik az egész.És a külömbség az,hogy ha egy vállalkozás beindul,akkor az hozza a pénzt,nem viszi mint a fogadás.Ez a mindenhez kell szerencse,tipikusan a függők,és azok a balekok érvelése akik elhiszik hogy a fogadásból megtudnak élni.
2022. júl. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
22%
Te most kivel akarsz vitatkozni? G*cc itt ülök, évek óta nyereségesen fogadok, és jön egy 2 pipás noname hülyegyerek (igen, 2 pipás, tehát a válaszaid nagyrésze baromság az emberek szerint ha tetszik ha nem), aki megmagyarázza hogy bukok és ez szerencsejáték. Ember kezeltesd magad, a tényekkel akarsz vitatkozni... nem is vitatkozni csak sz*rt dobálni. Nyugodj már le, fogadd el hogy agyilag egy kicsit zokni vagy, igyál meg egy páleszt és nézz meg valami thrash műsort, az való neked.
2022. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
0%
~10% roi, havi 1500-2000 tipp főszezonban. De mondtam, elbuliztam és elutaztam egy átlag magyar fél évi fizetését egy hónap alatt. Egy napot nem fogadtam. Mennyire vagyok függő szerinted?
2022. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
0%
Ki a szart érdekelnek azok a k*rva pipák?Azért mert a te fejednek nem tetszik az igazság,attól a tényeken még nem változtat hogy szerencsejáték és kész.Szerencsén múlik hogy nyersz e vagy sem.Nincs benne semmi tudás,tapasztalat,hozzáértés.Vagy szerencséd van,vagy nem.Ennyi.De gyere a függők szokásos dumájával,hogy az élethez is szerencse kell meg egy vállalkozáshoz,bla bla.Ha tényleg a tudáson múlna,akkor szerinted a legtöbb ember nem azt csinálná hogy előfizet egy "profi"😂 tippadóra,és megél abból? Na pont azért nincs ilyen,mert az okosabbak tudják hogy ez csak szerencse.Ezek a "profi" tippadók is az olyan elkesredett balekokból élnek meg mint te,akik azt hiszik hogy munka nélkül pénzhez juthatnak.
2022. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
95%
Szeretnék tőled bocsánatot kérni kedves két pipás, valószínűleg mentális betegséged van. Csak nem értem, hogy miért kell téged ilyen fórumok elé engedni, ez biztos nem segít a helyzeten. Szóval ha ezt valaki gyámod olvassa, szerintem tiltson el a gyakoritól.
2022. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azért járok fel ide,hogy a hozzád hasónlókon röhögjek😂😂 Pontozz le lécci ripike,mert a magadfajta arra izgul hogy kinek hány pipája van.Ezért én az összes válaszod le fogom pontozni,de nehogy sírás legyen belőle.Ja,és ahol azt írtad hogy 10 ezer eurot elbuliztál,oda nem azt akartad,hogy anyuci adott 10 ezer forintot,és abból buliztál?
2022. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!