Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen típusú kettlebellt vegyek?

Milyen típusú kettlebellt vegyek?

Figyelt kérdés
Sokat azt mondják, inkább jobb fajta kettlebellt érdemes venni. Amit kinéztem, az a 360GEARS Military kettlebell – 16kg ( 29.000 Ft) és a másik pedi a Toorx Pro Cross Evo kettlebell 16 kg.(23 900 Ft) Mit kettőről jó véleményeket írnak. Melyik éri meg jobban szerintetek?

2022. jún. 25. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, ha helyesen tudod használni. A fogásvastagságot érdemes esetleg kipróbálni, hogy melyik jobb a kezed méretéhez.
2022. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Nekem Military bellek vannak de Toorx is jónak tűnik bár élőben még nem találkoztam vele, viszont több normális Youtube os videóban is láttam már használni (legalább színkód alapján az lehetett).


Egyébként ha úgy nézed a kettlebell nem romlik el (max a festés/coating kopik) és az unokáid unokái is használhatják majd. Szóval érdemes minőségit (coating/fogás) venni, ha már tudod mit akarsz és nem csak most próbálgatod.

2022. jún. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!