Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a gondotok azokkal, akiknek...

Mi a gondotok azokkal, akiknek nem életformájuk a sport, hanem az egészségükért csinálják csak, bizony küszködnek a motivációval, nem a tökéletességre törekednek és a tudásuk foghíjas?

Figyelt kérdés
2022. jún. 26. 21:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen felesleges kiírni bármilyen kérdést is bármelyik rovatba. Jönnek és fújják a hülyeségeiket. Én már nem írok ki semmit, csak olvasgatok. Ha valamivel nem vagyok tisztában, inkább utánanézek máshol. Ennyi a téma.
2022. jún. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
63%
Lehordani valakit nagyon gáz. Valakinek őszintén megmondani (ha az edzése nem ér semmit, és valójában edzésnek sem nevezhető a maszatolása), hogy "barátom, az edzésed nem ér semmit, és valójában edzésnek sem nevezhető a maszatolásod", az nem gáz, hanem őszinteség. Pont az őszinte sportolói véleményt miatt kéred sport témakörben egy sportoló véleményét. Ez nem egy safe space hópihéknek, ez nem egy 45 pluszos anyukák által uralt facebook csoport, ahol nyalogatjuk egymás lábikóját azért, mert hetente egyszer a másik elment futóadozni a konditerembe. Ez egy sport témakörű fórum, ahol tanácsért, véleményért, tapasztalatért, szakmai inputért lehet fordulni sportolókhoz, atlétákhoz. Elhiszem, hogy neked nagyon nem férnek bele az értékrendedbe a gyakorikerdesek.hu kommentjei. Akkor menj egy 45 pluszos anyukák által uralt facebook csoportba.
2022. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Jó, de kevésbé bunkó módon is meg lehetne fogalmazni. Néhány kérdés szét-trollkodásáról nem is beszélve.

Meg kicsi empátia. Neked a sport a hobbid. Sokunknak más.

2022. jún. 26. 22:19
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Olyan nagy empátiát és erkölcsösséget tényleg ne nagyon várj ezen az oldalon, ráadásul a hemzsegő troll kérdések között nem csoda, hogy elszaporodnak a troll válaszok is. Szerintem is úgy gáz ez az oldal, ahogy van, ahogy az összes oldal összes kommentmezője gáz. Ez van, amikor a tömeg hallatja a hangját: proliság.

Viszont azt továbbra is mondom, hogy ez egy sportolói kategória, ahol sportolók válaszolnak sport témájú kérdésekre. Ha valaki egy ilyen kategóriába az adott sportághoz nem méltó kérdést ír ki, akkor nem kell csodálkozni, hogy az itt lévő sportolók nagyon különbözőképpen fognak reagálni, és lesz közöttük bunkó is. Ez ilyen csúnya-gonosz világ, sajnálom.

2022. jún. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Jó, de neked például mi a gondod azzal, aki kötelező rosszként sportol és harcol a motivációjával? Vagy ha szakmai tévesztései vannak?
2022. jún. 26. 22:35
 16/23 anonim ***** válasza:
50%

Még egyszer mondom, hogy nekem semmi. Ezért nem értem, hogy miért egy emberen akarod számonkérni az oldal összes kommentelőjének a stílusát. Itt annyi kommentelő van, mint égen a csillag. Összefújja a szemetet a szél. Van itt normális, van itt ostoba, van itt szakmailag tökéletes, van itt troll. Most mindenkiért nem fogom elvinni a balhét csak azért, hogy neked megnyugodjon a lelki világod.

Ráadásul nem mindegy neked, hogy mit gondolnak a te hozzállásodról a gyakorikerdesek.hu felhasználói? Most komolyan? Nincsenek neked fontosabb emberek az életedben, akiknek jobban adnál a véleményükre?

2022. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem az én hozzáállásomról van szó.


Amúgy ha ilyenek a hobbisportolók, mint ti, akkor csak a sportoló férfiaktól mentsen meg az ég.

2022. jún. 26. 22:45
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapvetően semmi gondom nincs az ilyenekkel, sőt inkább elismerésre méltó.

Akkor kezdődnek a gondok, amikor a hiányos tudásuk ellenére tanácsokat osztogatnak.

2022. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

"csak a sportoló férfiaktól mentsen meg az ég"


Helyes, majd pl. a drogos Lakatos Márió jobban megérti a lelkivilágodat.

2022. jún. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19


Megint nem tudtad kihagyni a bántó odadöfést.

2022. jún. 27. 08:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!