Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A túlsúly akadályozna a...

A túlsúly akadályozna a jógázásban?

Figyelt kérdés

Szívesen kipróbálnám, nem tűnik megerőltetőnek egy 90perces óra.


26/F, 158kg



2022. júl. 2. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akadály, amíg kialakul a jó gyakorlás, legfeljebb kicsit visszafogottabban.
2022. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök okés, ha megakarod próbálni. Lehet, hogy néhány dolog nehezebb lenne a túlsúly miatt, de na, a tőled telhető legjobbat próbálod, és szerintem az a lényeg. Szerintem kár lenne csak azért nem kipróbálni, mert van túlsúlyod.
2022. júl. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próbáld ki! Csak ne szegje a kedved, ha esetleg nem sikerül valamit megcsinálni, a jóga nem csak fizikai aktivitás, hanem nagyon nagy része a figyelmen és a légzésen alapul, szóval lehet hogy csak később fogod igazán élvezni, amikor már ezt a hármat egyszerre tudod kontrollálni. Gyakorolj sokat és szuper lesz 🙂
2022. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze próbáld ki, viszont már kezdő szinten sok olyan ászana van, ahol meg kell tartanod magad, akár 1 lábbal. Valószínűleg ezeket nem bírnád a jelenlegi testsúlyoddal kivitelezni. 90 perc pedig igen megerőltető.
2022. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!