Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szétnyílt hasizom miatt...

Szétnyílt hasizom miatt kidomborodó bél? Bélozgàs közbe dudor keletkezik köldök felett. Javasolható műtét ha a torna nem segít?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Kizáródás, bélszakasz elhalás, vérmérgezés veszéllyes. Azonnal ügyelet, kóház!!!
2022. aug. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha elmúlik a bélmozgàs eltűnik a dudor is. Pár pillanat az egész
2022. aug. 4. 23:53
 3/9 A kérdező kommentje:
Holnap reggel jelzem a haziorvosnak
2022. aug. 4. 23:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Hasi uhra küldött de az istenert se veszik fel a telefont...hogy időpontot kérjek
2022. aug. 5. 12:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sima háziorvoshoz 10x kell telefonálnom...


Nagy baj lehet belőle, ha kizáródik a sérved! Inkább ügyeletre kellene menned!

2022. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kaptam időpontot október végére 🤣🤣🤣
2022. aug. 8. 09:00
 7/9 anonim válasza:
Ez sérv. Nem ártana ha mihamarabb megműtenék mert a végén már akkora lesz h háló beültetéssel sem lehet helyre hozni. Ja és ha kizáródik abba bele is lehet halni, gyakorlatilag egy időzített bomba. Vicces, hogy amíg nincs komolyabb baj, addig nem foglkoznak vele azonnal.
2022. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
diastasis recti.
2022. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, rectus diastasis. Az alba linea szétnyílt. Nekem is az van. 2020. június 16-án diagnosztizálta a sebészorvos. Azóta járok rendszeresen ellenőrzésre. (Jún. 9-én voltam utoljára.) Várok a műtétre, de túlsúlyom van, s így nem lehet műteni, mert nincs értelme. (Szept. 10-e körül megyek újra.) Életmódot váltottam, de nehezen megy le a 15 kg. Ne emelj, ne cipekedj és ne hajolgass! Tudom, egy nőnek nehéz.
2022. aug. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!