Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés után felhevült izzadt...

Edzés után felhevült izzadt testtel egészséges nagyon hideg zuhanyt venni?

Figyelt kérdés
Nem terheli meg nagyon a szívet?

2022. nov. 3. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Szauna utáni hideg vizes dézsa? :DDD
2022. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Feltaláltad a szaunázás lényegét!
2022. nov. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha fokozatosan csinálod, akkor még jót is teszel az errendszerednek.

Azonban nem szabad, hogy a nagyon hideg víz hirtelen érje a testedet.

2022. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy olyan inger amihez ha nem vagy hozzászolva, akkor bizony befeszíted kezed lábad, megfeszül az egész tested ezzel a véredet a szíved felé préseled, valójában ez a megterhelő része… viszont ha hozzá vagy szokva a hideg vízzel való érintkezéshez és a testednek nincs pánikreakciója, akkor mehet nyugodtan…

Tehát ha kezdő vagy, akkor csak óvatosan elősször kézfej, lábfej és fokozatosan haladj a hideggel a kényes részek felé… én már 4 éve hidegzuhanyzok én gyakorlatilag rezzenéstelen arccal állok be a jéghideg esőztető zuhany alá az oldspice-ommal a kezemben.

De emlékszem eleinte rettenet életidegen vilt és sikongattam mikor az oldalamhoz vagy a veséim környékéhez ért a hideg víz… ma már ilyen nincs, az érzésre is alig emlékszem.

2022. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!