Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon edzek és 1izomcsopor...

Ha otthon edzek és 1izomcsoportra 1 gyakorlatot végzek többször ismételve akkor jutok valamire?

Figyelt kérdés

padom van meg kézisúlyzóim és ugy gondolom h:

mell: fekvenyomás

bicepsz: állva 2kezes rúddal

tricepsz: tricepsz nyújtás

váll: oldalemelés

hát: 1kezes súlyzóval evezés és felhúzás

comb:gugolgatás

vádli: álló vádli gyak.

alkar: csukló behúzás


2010. okt. 2. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejlődni,fejlődni fogsz,de nem sokat így.Ez nem tömegnövelés.
2010. okt. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor mit csináljak?
2010. okt. 2. 01:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy egyes embereknek miért derogál lemenni konditerembe ahol megvan a normális felszerelés de le is szarom.

Ezekkel a cuccokkal ha ügyesen csinálod kihozhatsz 3-4 gyakorlatot/izomcsoport és azzal normális étkezés mellett nem leszel hátrányban.Persze aki otthon edz mindig sokat linkeskedik de ha normálisan leedzed az adagodat akkor ok.


De 1 gyakorlat nagyon kevés

2010. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondok én neked valamit... válasz arra h miért nem járok terembe: 1. a legközelebbi terem 20km (35perc busszal)

2. buszbérlet 12e ft, terem bérlet 6e ft...ez összesen 18e ft durván

neked megérne havi 18e ftot?

És ne mond azt h otthon nem lehet eddzeni, igenis lehet mert ha edzeni akarsz akkor ott nincs olyan h felesleges mozgás... rendszeresen csinálja az ember akkor látszani fog rajta h edz..lényeg h ha az ember otthon edz akkor igyekezzen az izmait lefárasztani bánom is én hogy... emelgethet talicskát is téglát... nem érdekel... mindenki ugy edzen ugy neki az jó... és edzés után igyekezzen pótólni a fehérjét!!

2010. okt. 2. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem edzél otthon és sz*rd le az ilyeneket, az izomcsoportok pihenjenek min 1 napot de én pl lábot,mellet 10 kart 5 naponta edzek de ez nálam változó és lesz*rom mint mond a sok terembe járós f*sz. a hasat sajnos nem látom
2010. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1 megkaptad a választ te f*szgyerek akkor meg mit vergődsz?

2 felőlem úgy edzel ahogy akarsz mert telibeszarom.De ne várjál komoly fejlődést itthoni edzéstől

2010. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah és nekem sincs zsém terembe járni és még padom sincs (fekvőtámaszozok), egész nyarat végiggyurtam és suliba fekvőtámaszba én csináltam a 3. legtöbbet (2 sportoló előzött meg) ráadásuk ugy h én vagyok a 2. legalacsonyabb fiú. Ugyhogy kitartás és minden nap csináld meg a napi adagot akkor nem lesz baj.
2010. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Én azt nem értem hogy egyes embereknek miért derogál lemenni konditerembe"


én erre voltam kiakadva drága barátom, és kifejtettem hogy miért nem járok terembe!

Az otthon edző pajtásoknak meg sok sikert és kitartást!

2010. okt. 7. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!