Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdő futóként a 4-5 km-es...

Kezdő futóként a 4-5 km-es táv megtétele 45-50 perc alatt gyenge teljesítménynek számít?

Figyelt kérdés

Két hónapja futok, heti két alkalmat tudok beiktatni egyelőre, de idővel cél a 3.


Átlagos testalkatú nő vagyok. ( 170 cm, 61 kg jelenleg, de 57 kg-mal jobban érzem magam).


33 leszek hamarosan és másfél éve szültem a 2. gyermekem. Előtte nem sportoltam, viszont mindig szerettem nagyokat sétálni. Gyerekként ritmikus gimnasztikáztam pár évig.



2023. jún. 2. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Most vetítesz? Eddig 4-5 km-t 9-10 perc/km-es sebességgel futottad, ma meg csodák csodájára majdnem 6 percesekben?? Aki ért a futáshoz annak ez elég hihetetlen…
2023. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem, abszolút nem áll szándékomban ilyesmi. Picit meg is lepődtem rajta, illetve úgy éreztem nehezebben is megy, mégis ezt az eredményt mutatta az alkalmazás.
2023. jún. 4. 22:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak így tovább 😏
2023. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! 🙂
2023. jún. 5. 10:25
 15/16 anonim válasza:
100%
Szia, en 18 eves vagyok es 2,5 eve futok eloszor en ugy kezdtem hogy kimentem a focipalyara 2 kmt futni aztan minden nap noveltem 500 meterrel, azota mar orszaguton futok, az elso 5 km amit futottam majdnem 40 perc volt ra kicsit tobb mint egy evvel mar 24:25 volt az idom ezen a tavon es hosszabb 10 es 15km-re is eljarok azota , fugg attol hogy mibe futsz milyen cipo milyen ruha, milyen terep, neten sok konyv van a futasrol egyet kettot enis olvastam es nekem special segitett szoval ezis jo otlet lehet. Es a legfontosabb hogy ne foglalkozz a negativ emberekkel , valoszinuleg most belem is belem fognak allbi ,legalabb te eljarsz sportolni, erdemenyes es sok futast kivanok es mindig melegits es nyujts le!
2023. jún. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm #15-ös válaszoló!


Gratulálok az eredményekhez! 🙂

2023. jún. 15. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!