Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Methandienone 10mg-os...

A Methandienone 10mg-os mennyi idő után kell hogy kifejtse a hatását? 3-szemet nyomok belőle naponta már 2 hete. A Cytogen Whey Pro-t eszem mellette ez szerintetek jó fajta fehérje?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 20:47
 1/6 anonim válasza:
Miért kell kokszolni....
2010. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezt hadjuk!!!kérdeztem nem kioktatást kértem.

egy hete szedem már beküldtem vagy 20-szemet de nem igazán érzek semmit..gondoltam hogy a tömeg nem egyből jön de erőben se érzek változást,viszont a vesém fájogat meg a heréim is..bár ezt válaltam de ha már szedem legalább érne valamit..remélem nem valami hamis szart vettem!!

am LA-anabolic-os a cucc..

2010. okt. 12. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Baze..

Jó fehérje -e? Inkább elég e?

Igen, reális esélye van, hogy kamu szart szedsz :p

Én 100% whey prot profot tolok :)

2010. okt. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kamu-e a cucc bár még csak most kezdtem el szedni a 3-szemet hétfőtől...lehet túl gyorsan várom hogy hasson? gondolom ilyenkor fehérje kell legalább egy 5kg-os.....
2010. okt. 13. 18:46
 5/6 anonim válasza:
csak a genesis dobott piacra eredetit ! :P én 1 hete szedem és már adja :D
2011. ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nagy artúr válasza:

ÉN is ezt szedem több mint 1 hete látom a változást nagyon sokat segít a fejlődésbe nekem nem fáj a vesém se semmim.

Első 2 nap amikor be vettem nem nagyon tudtam aludni de már tudok. Én első nap csak 1-et vettem be 2.nap 2-őt és 3. nap már 3-at most már 4-eket szedek erőben én se érzem még annyira a változást de már most látványos a különbség!

Én is LA phama cégtől kaptam.Szerintem még várj vele kinek előbb kinek később fejti ki hatását! Fehérjét csak napi 1× iszom kb 30G-ot rakok fél liter tejbe! Remélem tudtam segíteni neked ha nem kérdezz még nyugodtan!

2012. máj. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!