Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném formásítani a...

Szeretném formásítani a hasam, combom, fenekem. Ajánlanátok otthoni edzéstervet? A futás kilőve, mert nem tesz jót a lábamnak

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 20:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én is itt gyakori kérdéseken láttam ezeket a videókat. És azt írta a válaszoló, hogy neki használt!:)
2010. okt. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hát remélem nekem is használni fog..azért biztos jobb mint a semmi :)
2010. okt. 15. 13:22
 13/16 anonim válasza:

Szia!

Én azt hiszem fontos az ismétlés és egy program felállítása, melyhez mindig ugyanúgy tartod magad.

Én reggel és este szoktam tornázni.

Reggel csak 15 perc, ilyenkor még több energiám van, viszont kevesebb időm, :)munka előtt. Has és láb erősítés.

Este pedig mindent átmozgatok, 45 perc, 1kg-os súlyzók használatával.


Az étkezéssel nincsenek problémáim, tehát akármit és akármennyit eszem, szerencsére nem látszik.

Ez is testalkat kérdése és egyénileg változik, tehát elképzelhető, hogy arra is oda kell majd figyelned, hogy mit eszel, a siker eléréséhez.


Illetve sokáig tornáztam Réka dvd-vel, jónak találom azt is.


Remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod! már én is gondolkodtam azon, hogy reggel és este is fogok tornázni. Te minden napo tornázol, ugyanis azt hallottam, hogy az nem jó mert az izmoknak pihenniük is kell. A kajával annyira nincs gondom, de azért inkább próbálok jobban odafigyelni a mennyiségre is :)
2010. okt. 21. 15:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonlóan vagyok én is. Elhíztam. Futni nem tudok, a strand nagyon messze van. A biciklimet ellopták. Az igazság az, hogy legszivesebben csak ennék, és aludnék. Ilyenformán tudnátok valamilyen edzéstervet írni nekem?
2010. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia,

az alábbi linken találhatsz több hatásos gyakorlatot is, vérmérseklettől függően :)

[link]


Még a jógát is ajánlom, sokan hiszik kamusportnak, nekem bevált, nem bántja az izületeket sem, jót tesz a gerincnek is. Először érdemes egy okatatótól elsajátítani az alapokat, amjd otthon is tudod végezni. Ha rendszeresen végzed, sok egyéb hatása is van a szervezetedre ;) Évezredek élt túl, mellékhatás nélkül (ha jól csinálod) ellentétben a most divatos csilli-villi mozgásformákkal.

Sok sikert és kitartást!

2010. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!