Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez az idő jónak számít 12 km-en?

Ez az idő jónak számít 12 km-en?

Figyelt kérdés

Sok helyen nézegettem már, hogy pontosan milyen idő is számít jónak 10-15 km futás esetében,de akkora kontrasztok voltak az egyes válaszok között, hogy nem tudtam már kiigazodni. A lényeg, hogy a mai nap folyamán újra sikerült elérnem a 12 km-es távolságot, méghozzá 1:04:11-es idővel.


A kérdésem az lenne hogy ez az idő mennyire mondható jónak vagy éppen rossznak.


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2023. aug. 7. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. Amatőr szinten jó, a legtöbb ember szerintem le se tud futni 12 km-t egyben. Versenyzői teljesítményhez mérve nyilván nem jó (pl. átlagos futók vagy triatlonosok ennél sokkal gyorsabbak).
2023. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1 írja!
2023. aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez kb. 5:30-as iram. Egy huszonéves férfinak pocsék, 60 éves nőnek kiváló. De mivel először futottad a távot, még viszonylag kezdő lehetsz, így mindegy egyelőre. Csak fuss, ennyi.
2023. aug. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha kezdő vagy, akkor ez teljesen jó szerintem. Ha nemrég kezdtél el futni, akkor nem kell még annyira szerintem az időre koncentrálni.


Példaként: Az első 10 km-em nagyon kezdőként 1 óra 10 perc körül volt.😂 jelenleg ennyi idő alatt 15 km-ert simán lefutok még egy picit lazább napon is.

2023. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!