Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó fejlődésnek számít?

Ez jó fejlődésnek számít?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy elég gyenge fizikumú vagyok,mert sok éven keresztül nem mozgattam a testem úgy igazán. Szóval elhatároztam,hogy ezen változtatok hogy erősebb legyek és így legyen több önbizalmam. Kb. másfél hónapja csinálok mondhatni minden nap fekvőtámaszt. Amikor elkezdtem 20 ment,most kb.másfél hónappal rá 35.

Illetve ha valaki otthoni edzésre tud adni hasznos tanácsokat,szívesen veszem!



2023. aug. 26. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

"Ez jó fejlődésnek számít?"


Pompás.

2023. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na és viccen kívűl?
2023. aug. 26. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazán, ha őszinte akarok lenni.
2023. aug. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván ez szubjektív de mennyit kellene bírnom szerinted?
2023. aug. 26. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"mennyit kellene bírnom szerinted?"


Legalább a dupláját.

2023. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

20-ról másfél hónap alatt 70?

Az durva cucc:o

2023. aug. 26. 22:39
 7/7 anonim válasza:
100%

Nem ennyire egyszerű.


Ha dagadt és teljesen edzetlen, dekondicionált vagy, akár egyetlen fekvőtámasz is túl sok lehet.


Ha nem vagy dagadt és nem voltál mondjuk ágyban fekvő beteg vagy teljesen gép elé ragasztott otthon ülő munkanélküli, és úgy ment 20 fekvő, 45 nappal később meg 35, az nekem azt mondja hogy edzhettél volna keményebben is, mert egy egészséges embernek könnyű javítania a saját testsúlyos számain.


Mindenesetre ahhoz képest hogy előtte nem edzettél, most meg igen, a 15 extra fekvő tökéletes javulás aminél nincs is jobb, és felesleges a fäszunkat méregetni, inkább arra koncentrálj hogy folyamatosan fejlődj hosszútávon.

2023. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!