Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 175 cm és 77 kg. Ez nagyon...

175 cm és 77 kg. Ez nagyon soknak számít?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja, eleinte heti 4x, 3 hete viszont mindennap járok konditerembe, edzővel edzeni. Az edzés egy órás, van benne súlyzós rész, saját testsúllyal való munka, kardió (ált. 5-5 perc, az elején + a végén) plusz ugye edző gépekkel is szokott lenni edzés benne. Sokan mondják, hogy fogytam, én is úgy látom, hogy a hasam izmosabb, és érzésre is erősebb, keményebb a combom, a fenekem, és a karjaim is. Viszont a kiló akkor is fura nekem. Egyáltalán nem eszek sokat, ezzel heti min. 1-2 kilót kéne fogynom, de nem megy le semmi. Igaz, alakulok, de fura. Reggelire banánt eszek, vagy semmit, mert reggel nem mindig van étvágyam, edzés után egy adag protein turmix ital, ebédre rizs, hús, vagy rizs hallal, vagy esetleg húsleves(néha csőben sült brokkolis csirkemell), délután meg már csak zöldség, savanyúság, esetleg néha felvágott mellé. Linkelek képeket is. Szerintetek mennyinek tűnök? Sok vagy milyen?

[link]

[link]



2023. szept. 10. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó ez a magasság és testsúly arány, szerintem nem sok, mert az izom többet nyom. Csak így tovább!

💪🏻

2023. szept. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ügyi vagy, szerintem a popsidra gyúrj rá egy kicsit. Hajrá!:)
2023. szept. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!