Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetseges, h csak zsirbol...

Lehetseges, h csak zsirbol fogytam?

Figyelt kérdés

Ket eve edzek, aztan eddig nem is volt semmi gond szepen nottem.de most egy hete eleg kemenyen beteg lettem, 40 fokos laz stb szal az agyat nyomtam.

Aztan ugye enni is csak ilyeneket lehetett h levesek,keksz,gyumolcsok meg annyi h rengeteg teat ittam.

Aztan most mar jol vagyok, de ennek az etrendnek meglett az eredmenye, mert lement rolam 3 kilo, ami ugy vettem eszre h a seggembol meg a hasamrol ment le.

de ugy tudom h ilyenkor inkabb izombol fogy az ember...

Valaki tudna segiteni h most akkor h is van illetve mibol fogytam?


2010. okt. 20. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Az hogy "miböl fogysz" attol, függ miböl viszel be a szervezetedbe eleget. Ha feherjeböl viszel be sokat "fogyokura" alatt, akkor izombol ertelemszerüen kevesebbet fogsz leadni, mint zsirbol.
2010. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt pontosan csak testzsír méréssel lehetne megállapítani.

Egyébként betegség alatt én is kb 3 kilót adok le.Az izomtérfogat kicsit leszűkül,de betegség után 1 hét alatt visszatölthető,ha elég fehérjét eszel és újra edzel.

Egyébként nem tartom valószínűnek,hogy zsírból fogytál.

2010. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak zsírból fogytál, nem volt aminosav ellátása az izmaidnak, így mindenképpen bomlanak. Az inkább valószínű, hogy vizet vesztettél sokat, de izmot is az biztos. Zsírt kevésbé.
2010. okt. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kiürültek az izmok glikogénraktárai, akkor az sok megkötött vizet enged el. Láz esetén növekszik a kalóriaégetés sebessége (így működnek a thermogén zsírégetők) ezért jóval több tápanyagot kellene bevinni, hogy szinten tartsd magad.

Sajnos ez általában nem szokott sikerülni, viszont a szervezet zabálja a kalóriákat....mivel az izmokat nem használod, ezért fenntartásuk feleslegessé vállik és máris elkezdődik az izomfehérjékből a glükóz előállítása.


Azt kell mondjam, elég jól megúsztad a 3 kilóval.

Legközelebb próbáld megelőzni a betegséget, nem véletlenül ugat minden szakember az extra adag vitaminokról.

2010. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Majd írok, h mi lett a vége!

2010. okt. 21. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!