Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges 4 nap alatt 1 kg-t...

Lehetséges 4 nap alatt 1 kg-t fogyni zsírból?

Figyelt kérdés

Kicsit visszább vettem a kajálást, ezek szerint hatásosabb így?

Biztos, hogy nem vízből vesztettem, mert minden nap megiszok kb 3 litert.

Lemehetett ennyi zsírból?

100 kg-ból ment le.


2011. márc. 27. 08:55
 1/10 A kérdező kommentje:

És remélem nem izomból fogytam, bár szerintem elég fehérjét eszek, így néz ki egy átlagos napom:

reggelire kb 60 g tk kenyér + csirkemellsonka + saláta

tízórai szűztea keksz (a gyomorsavam miatt..)

ebéd általában csirkemell vagy hal, de ha nem, akkor főzök 2-3 db füstli virslit + sok saláta + 1 alma vagy más gyümölcs

vacsi 250 g túró


és biciklizek hti 5-6x 40 percet

2011. márc. 27. 08:58
 2/10 anonim ***** válasza:
tegnap is írtuk, hogy ez koplalás
2011. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mellesleg tegnap még 7 dkg-ról volt szó egy hét alatt, nem 4 kg-ról
2011. márc. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szervezet azért bontja az izmot, mert energiaigényes szövet. Ha te sok fehérjét eszel, akkor azt még ő nyugodtan leszrja. amit használsz, az megmarad, amit nem, azt szépen leépíti.

Továbbra is normális táplálkozés és életmódváltás kell fogyáshoz, nem idióta koplalás.

2011. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem áltatlak: először a szénhidrát távozik, és a hozzá kötött víz, így nem valószínű, hogy csak zsírból fogytad.


Másrészt: én úgy gondolom, ha ilyen étrend mellett nem vagy folyamatosan éhes, akkor nem gáz. De hosszú távon tényleg nem fogod bírni.


Harmadrészt: minden felszedett kilónak 10-15 százaléka izom, tehát ha van rajtad 40 kiló felesleg, akkor 4-5 kiló izommal több van rajtad, mint egy 60 kilós emberen.

Ha tisztán csak zsírból fogysz, izomból nem, úgy fogsz kinézni, mint Schwarzenegger XD. Túl vastag vádli, túl vastag karok, oszlop combok.

A fogyásnál óhatatlanul menni fog az izomból is egy kevés, ha fejre állsz, akkor is.


A szervezet az első napokban a glikogénraktárakat üríti ki, és tartalékra kapcsol, legalább egy hét kitartó diéta kell, hogy a tényleged zsírtartalékokat kezdje el bontani, és több olyan időszak is jöhet, amikor akár egy hónapig is stagnál a súlyod. Ilyenkor nem szabad feladni, hanem folytatni kell!


Ha követed az ezerszer elcsépelt módszert, kevesebbet eszel, többet mozogsz, (több energiát használsz el, mint amennyit beviszel), el se tudod kerülni a fogyást. :)


Ne add fel, és bízz magadban!!!

A túl sok kérdezősködéssel annyit érsz el, hogy a sok negatív vélemény elveszi a kedved az egésztől.

:)


Kitartás és türelem!

2011. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a baj az étkezéseddel bár lehet nem értek hozzá ,hogy egy 100 kg-osnak mit kell enni én ennyit eszek kb 50 kilósan:D szal lehet tényleg van benne valami ,hogy neked ez koplalás uzsira iktass be szerintem 2 zöldséget vagy 1 maroknyi natúr magvat(kesudió,mogyoró,mandula,aszalt szilva)
2011. márc. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jah és 4 nap alatt 1 kg ennyi súlyfelesleg mellett egyáltalán nem ritka
2011. márc. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Fél éve váltottam életmódot, szóval nem a "kezdő " dolgok távoztak szerintem.

És tanulj már meg olvasni egyik válaszoló, hol írtam itt 4 kg-ról?:)) Ne legyél már ilyen buta.

És szerintem egyáltalán nem koplalok. Eddig többet ettem és fél év alatt fogytam 10 kg-ot ami baromi kevés..

2011. márc. 27. 13:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem fogja elvenni a kedvem semmi, mert megígértem magamnak, hogy vagy lefogyok vagy meghalok. És én élni akarok :D
2011. márc. 27. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
10 kg fél év alatt az nagyon is jó. Ezt már nem is kell túlszárnyalni.
2011. márc. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!