Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ennyit...

Lehetséges, hogy ennyit fogytam ZSÍRból?

Figyelt kérdés
15 nap alatt -3,6 kg mínuszt mutatott a mérleg (60 kg-ról indultam, 165 cm vagyok). Egészségesen étkezem, naponta 1 vagy 1,5 órát szobabiciklizek (11-12 km/h, egyelőre hosszútávon nem tudok gyorsabban). Néha voltak "bűnözős" napjaim, ezek után kicsi engedékenyebb voltam magammal szemben: volt kétszer, hogy jóreggelt kekszet ettem reggelire és kakaót ittam hozzá, vagy esetleg bekaptam egy darab karamellát étcsokoládé-bevonattal, így kielégítettem az édesség iránti vágyamat. De a kérdéshez visszatérve: ennyi idő alatt fogyhattam úgy, hogy nem az izmom épült le, hanem ezt nagyrészt a zsírból adtam le?
2011. jún. 26. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kg zsír olyan 8000kcal tehát, 3,6kg megfelel 28800kcalnak. 15 nap alatt adtad le tehát egy nap 1920kcal minuszt kellene produkálnod. Ez kb megegyezik a napi kcal felhasználásoddal tehát végülis megoldható lett volna elméletben akkor ha semmit sem ettél volna. Gyakorlatban nem így lett volna... de ezt most hagyjuk. Ne izgulj kb fele fele arányba ment víz és zsír, bár elkerülhetetlen az izomveszteség, de nem hinném, hogy ez lett volna túlnyomó többségben.
2011. jún. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden diéta elején elég sok viz megy ki a szervezetböl, ezért hamar lemegy 2-5kg, ami NEM izom, de nem is zsir, hanem egyszerüen vizveszteség.

Ettöl függetlenül a módszered jó, és ne add fel, ha erösen lelassul a súlycsökkenés - ez természetes. Sok sikert.

2011. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha az ember fogy az sosem 100%-osan csak zsirbol. ha rendesen eszel es kozben rendesen edzel akkor persze tobbnyire az.
2011. jún. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!