Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem lassan 1 honapja...

Vmsgy.Evi kérdése:

Elkezdtem lassan 1 honapja kemenyen fogyokurazni es tornazni. Szeretnek egy 15-20kg-ot leadni. Viszont amin elgondolkodtam es kicsit aggodom miatta az az hogy… (?)

Figyelt kérdés

Hogy haa…leadok majd 15-20kg-ot akkor a melleim is kisebbek lesznek?

Aggodom hogy a mellem amekkora most egy fel ev mulva ha sikerul lefogynom…akkor annak a fele sem lesz…mit gondoltok?? Koszonom a segito valaszokat!



nov. 27. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A melledből mindenképpen fogyni fogsz, mert az is zsírszövetből áll. Ez sajnos elkerülhetetlen. Persze az már genetika kérdése, hogy honnan megy le először, és honnan megy le több. De nyilván mindenhonnan fogsz fogyni. Ez ilyen. Ha lenne helyi zsírégetés (nincs), annak mindenki örülne, és sokan alkalmaznák. Bár sokan használják most is a hasprést zsírégetőnek, aztán csodálkoznak ha a hasukból nem megy le egy kiló sem. :/

Nagy a tudatlanság sajnos.


Egyébként mennyi idő alatt tervezed leadni a 15-20 kilót? :)

nov. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Nők általában a mellükről fogynak leghamarabb és leglátványosabban.
nov. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ezért nem szabad fogyókúrázni. Többet kell edzeni-mozogni, és jókat enni mellé...
nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, kisebbek. Ha gyorsan es drasztikusan akarsz fogyni akkor meg plottyedtek is.

Nekem 95C-rol 85Ara csokkent a merrtem 20 kilo leadasaval

nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!