Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eddig ithhon edzetem 3 hónapja...

Eddig ithhon edzetem 3 hónapja kezdtem ( fekvenyomás,1 kezes súlyzos gyakorlatok) 1 órát edzetem heti 4-szer,2 órát is edzhetek? Nem lesz a fejlődés rovására a dolog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:37
 1/4 oyeacch ***** válasza:
2 óra még lábedzésnek is sok. innentől szerintem nem kell magyarázni.
2011. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem hogy profik ( kai green) hogy edzenek napi 5 órát akkor?
2011. aug. 13. 21:13
 3/4 oyeacch ***** válasza:
mert ők szénnékoxolják magukat /ami gyorsítja a regenerálódási időt/, és annyit pihennek amennyit te sose fogsz. + A legjobb minőségű tápanyagokat viszik be. És a legjobb tápkiegeket használják korlátlan mennyiségben. Ezekből neked egyik sincs meg, tehát ne edz többet az eddiginél.
2011. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért ne hasonlítsuk magunkat a pro-khoz ilyen téren (sem) :)

vagy tegyük.... Fuss 40km-t 2 óra alatt, hiszen a maratonisták simán megcsinálják. De persze fogadnék abban, hogy másnap a ravatalózóban feküdnél... Értjük a pl-t? :)

2011. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!