Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen öltözéket érdemes...

Milyen öltözéket érdemes felvenni télen futáshoz és kerékpározáshoz?

Figyelt kérdés
Ebben a szeszélyes időben nem tudom eldönteni mibe öltözzek. Nem szeretnék se túl öltözni se szűken. Nagyon izzadós vagyok úgyhogy ez is egy szempont. Kérem írják le az enyhe időre és a hideg időre vonatkozó öltözéket is.

jan. 3. 05:23
 1/6 anonim válasza:
100%

Futóöltözék nálam (este futok): felül: rövidujjú technikai póló, 2 hosszú ujjú technikai póló, softshell felső + mellény (a mellény déli órákban elhagyható)

alul: hosszú futógatya

+ sapka, kesztyű

Kerékpározást nem tudom, talán ott egy dzseki nem árt pluszba.

jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én kerékpározásnál egy rövid ujjút vettem fel, egy hosszút meg volt a kabát, de abban 15 perc után érzem, hogy csurommerő víz vagyok.

Az a 2 hosszú ujjú nem sok?

jan. 3. 09:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez a technika póló ez poliészter? Ha van itthon egy foci mezem azt is felvehetem a felső alá?
jan. 3. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszú ujjú technikai felsőt veszek fel egy futópulcsival. Alulra meg egy sima futónadrágot. De ez tényleg emberfüggő, mert én nem vagyok annyira fázós.
jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég izzadós vagyok, este szoktam futni, nekem elég egy rövidujjú póló + hosszú ujjú felső, és rövidnadrág. Ha mínusz van, akkor sapka+kesztyű. De pl. +5 fok felett nekem már a hosszú ujjú felsőben is melegem van.
jan. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5-ös köszönöm a jó tippet. Majd meglátjuk.
jan. 17. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!