Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tartjátok fenn a...

Búzaszem kérdése:

Hogyan tartjátok fenn a motivációt saját testsúlyos edzéseknél, amiket otthon végeztek? 40/F

Figyelt kérdés
Majdnem minden második nap edzek, de általában pár hónap után feladom és sok hónap kimarad mire megint rá tudom magam venni. Érdekelne hosszútávon hogyan lehetne ebben kitartani, kinek mi segít.

febr. 1. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Az ha szereted az segít ;)


Mindig szenvedosen vettem rá magam az edzésre. Heti 1 volt meg esetleg 2. Aztán elkezdtem úszni és legszivesebben minden nap ott lennék.

Szóval már nem eroltetem a sajat testsulyos dolgokat es neked is ezt ajanlom. Ha nem szereted és élvezed akkor ne csináld

febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Mit értesz saját testsúlyos edzés alatt? Ha a street workoutot vagy a calisthenicset, akkor a folyamatos progresszió, az újabb és újabb elemek, trükkök, tartások kigyakorlása, és a fejlődő fizikum nem elég motiváció? Ha céltalan fekvőzgetést és felülésezgetést értesz a saját testsúlyos edzés alatt, ne adja isten YouTube videókra történő ugrálgatást, akkor meg érthető, hogy pár hét/hónap után a demotiváció.
febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem bírom a mozdulatlanságot és nekikezdek a mozgásnak. Inkább arra kell rávennem magam hogy időben álljak le mielőtt izomlázam lesz másnap.
febr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En mindig uj gyakorlatokat tanulok. Egykezes fekvo, allasbol allasba hid, muscle up gyurun ,csovon…. Kb 10 eve nyomom. kozel a negyvenhez , olyan allpotba vagyok amirol almondni se almodtam fiatalabb koromban… motivald magad azzal, hogy eletedbe elerhetsz olyan dolgokat ,amiket az emberek elismernek. A nök oda vannak a feszes testèrt! Szoval hajra!
febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!