Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar a...

Mit csináljak, ha zavar a múltbéli sportolás által létrejött izmos lábaim?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat korcsolyáztam (heti 5-7 alkalom, minimum 1,5 óra) és mellette edzettem is a lábamra. Ezáltal nagyon izmos a vádlim és a combom is. Sajnos ez zavar. A jelenlegi célom, hogy vékonyak legyenek a lábaim. Mit tudnék csinálni? Lehet ezzel bármit kezdeni, vagy törődjek bele?

febr. 7. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max te nem látod szépnek. Én még nem láttam olyan lábat, ami túl izmos lett volna naturál sportolóknál. Sokkal szebb egy izmosabb, formás láb minhta vékony pálcika lenne.
febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán korcsolyázással nem lehet esztétikailag elviselhetetlen izomtömeget építeni, ha meg ez ráadásul a múlt, akkor az az izomtömeg már bőven nincs is ott. Az izom néhány hónap után lebontásra kerül a szervezet által. Nyugodtan küldj képet azokról a ronda izmos lábaidról, és megnyugtatunk, hogy nincs baj.
febr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Mennyi ideje hagytál fel a rendszeres sportolással? Ha nem edzel már lábra, csökkenni fog az izomtömeg. Egyébként szerintem is sokkal szebbek az izmos lábak mint a vékonyak.
febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Eltorod a labad, begipszelik es kesz. Aztan ha nem vagy elegedett akkor meg egyszer.
febr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez az "X éve gyakran jártam korcsolyázni, és ettől undorítóan kigyúrt lábaim lettek, és úgy maradtak" tipusú mítosz a kedvencem.
febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
3: Fél éve hagytam fel az ilyen rendszeres sporttal. De a mai napig járok túrázni havonta 1-2 alkalommal, emellett ha az időjárás és lehetőségek engedik, heti egyszer megyek jégkorcsolyázni is.
febr. 7. 17:27
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Fél éve hagytam fel az ilyen rendszeres sporttal"

Akkor ott már semmilyen izomtömeg nincs, ha egyáltalán volt.

"mai napig járok túrázni havonta 1-2 alkalommal"

Ez nem jár semmilyen látható hipertrófiával.

febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ez probléma? Volt, hogy valaki megjegyzést tett rá? Ilyen a testalkatod, ezt vetted fel a sport hatására, szerintem maradnia kellene ennek így.
febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Korcsolyázással és túrázással nem lesz izmos a lábad. Ezt nem azért írjuk, mert irigykedünk, hanem mert ellenállás (súly) és hosszú évek progressziója nélkül nincs az a dolog, amitől izmos lesz a lábad.


Az lehet, hogy szálkás, de semmiképp sem izmos..

febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8: igen, tettek rá megjegyzést. Emellett elég komoly testképzavarom van és ez sem segít rajta.
febr. 7. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!