Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha zavar a...

Mit csináljak, ha zavar a múltbéli sportolás által létrejött izmos lábaim?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sokat korcsolyáztam (heti 5-7 alkalom, minimum 1,5 óra) és mellette edzettem is a lábamra. Ezáltal nagyon izmos a vádlim és a combom is. Sajnos ez zavar. A jelenlegi célom, hogy vékonyak legyenek a lábaim. Mit tudnék csinálni? Lehet ezzel bármit kezdeni, vagy törődjek bele?

febr. 7. 15:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kaptál több pozitív választ.

A negatív véleményekkel pedig nem kell foglalkozni.

Szerintem több az az ember, aki azt mondaná, szépek lábaid.

Felső testedhez képest mennyire izmosak lábaid?

Havan párod, neki biztosan így teszel, ahogy vagy.

febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Vagy: nézd azt, hogy ezzel a lábbal nagyobb terhelést bírsz, mint egy átlagember. Pl.: kevésbé fárad el egy nagyobb gyaloglás során, ha terheket kell cipelned, jobban bírod, stb...
febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az izom nem egy olyan dolog ami megmarad, ha nem használod… a nem használt izom leépül…

Nincsvilyen, hogy “a multban túl izmos lettem és ez zavar” ez csakis testképzavar, azon pedig szakember tud segíteni.

febr. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Feküdj egy ágyban mozdulatlan lábakkal másfél két hónapot.

Én egy baleset miatt tettem, és a végére pálcika vékonyak voltak a lábaim.

febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Édes jó istenem! Add, hogy egyszer egy nő elégedett legyen a testével.
febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%

A kérdezőhöz hasonlóan nekem is eléggi izmos lábam és vádlim van, szinte férfiasan izmos, a sport miatt. Nekem sem tetszik, jobban örülnék, ha nőiesebb lenne. De mivel kaptam pozitív visszajelzéseket is, így már megbarátkoztam vele.

Már az intenzív sportolást abbahagytam, de azért rendszeresen mozgok, hátha így nem izmosodik tovább.

24L

febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Te mit sportoltál?

febr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!