Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen sérülés lehet?

Ez milyen sérülés lehet?

Figyelt kérdés
Még novemberben testnevelés órán a zsámolyokon ugráltunk bármiféle bemelegítés nélkül. Másnap nagyon elkezdett fájni a térdem hátulja, valahol a térdhajlatomban egy nagyobb felületen. Az az érdekes hogy nem kifejezetten fájdalom, hanem egy szorító, fájdalmas nyomás szerű érzés. Alig bírtam sétálni, amikor felálltam az ülésből, akkor különösen fájt, ez körülbelül egy hétig tartott. Később sportolás után elmúlt, mintha mi sem történt volna(falmászás után) de azóta, ha bekötöm a cipőm és ráhelyezem a súlyt, akkor ha felállok utána és kiegyenesedik a lábam utána fáj pár percig, illetve, ha nyújtásnál a combfeszìtő izmomat nyújtom és összeszorítóm a lábam, akkor ugyanez a fájdalmas nyomás van pár percig. De most azért írok ide, mert elkezdett zavarni egy kicsit, mostmár sajnos sportolás közben is érzem néha.Nem vagyok egy hajlékony típus egyébként, de nagyon szeretek sportolni és nem szeretnék lesérülni. Nem tudom mi lehet ez a sérülés, nem értek hozzá, de nem a térdem fáj, hanem a hajlatban valami szalag.

febr. 8. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz vagy gyógytornászhoz. Fingunk nincs.
febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Menj orvoshoz vagy kérdezd meg a szüleidet (a szülőket onnan találtam ki hogy iskolás lehetsz már csak a tesióra miatt is)
febr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!