Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol és mikor szoktál futni?

Hol és mikor szoktál futni?

Figyelt kérdés

Hajnalban munka előtt vagy este munka után a sötétben hogyan oldod meg? (Öt körül még mindig elég sötét van.) Lakóhelyed környékén futsz vagy autóba ülsz és elmész a legközelebbi sportpályára salakra? Közúton, járdán, bicikliúton vagy földúton futsz? Pl. két falu közötti autóúton vagy bicikliúton? Nincs kutya vagy vadállat veszély arrafelé? Járda, bicikliút nincs rossz állapotban, hatalmas kidudorodások kátyúkkal, gödrökkel váltakozva?


Számodra mi lenne az ideális?



febr. 9. 22:04
 1/1 anonim válasza:
Én az egyetemi óráim után szoktam, este, sötétben. Hétvégente kora délután, világosban. Reggel nem annyira szeretek futni. Így ez ideálisabb, viszont nyilván azt szeretem legjobban amikor tavasszal úgy mehetek délután hogy még nincs teljesen sötét. A lakóhelyemhez közel szoktam, általában rekortán futópályán, néha a belvárosban betonon. Szívesebben futnék erdőben, földúton, de ezt hétköznap ritkán tehetem meg.
febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!