Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futópad vagy szobakerékpár?

Futópad vagy szobakerékpár?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok? Egyetem után miután haza érek van 1órám kb nagamra mert utána megyek dolgozni, de kiakarom használni azt az 1órát,nem akarok nyárig várni,hogy lefogyjak. A kaloria deficitet tartom már lement 2kiló január óta.

191centi vagyok és 110kiló.



febr. 11. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Amelyiken te szívesebben dolgoznál hosszútávon.
febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyen jó időben miért nem mész le futni?
febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felesleges. Menj ki a szabadba, fussál vagy biciklizz be a munkahelyedre/egyetemre inkább a busz helyett. És ne zabálj. 110 kiló nem magától pattan fel.
febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Futópad jobb ötlet bár a normál futást nem pótolja aem

Én a biciklit csak bemelegítésnek használtam világéletemben túl oskat kell szenvedni ahhoz, hogy eredményt érj el vele, a futás gyorsabb

Kissé túlsúklyos vagy kérdés tudsz e futni izületi fájdalom vagy esetleges nagy pocak mellett

febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kb 5éve a térdem tett egy kört és megrándult a térdszalagom akkor.persze azóta nincs bajom. Volt idő amikor futottam itt az utcába felalá mindennap 2kmet de iszonyatosan fájt tőle a lábam,aztán elkezdtem sétálni ami igazából ment de ha pl munkahelyemre besétálok az 1órát vesz igénybe(már mentem úgy) mellette sokat is kell tanulnom amit az utcán sétálva hiszem hogy kivitelezhetném:D tobbnyire gépen dolgozok ezért gondoltam futopadra mert mellette setalok is mikozbe csinalnam a dolgaimat
febr. 11. 21:08
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg kerékpározás?


egy jó futópad sajnos drága, és úgyse fogod használni rendszeresen.

febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!