Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Crossfitet elkezdhetem 0...

Crossfitet elkezdhetem 0 edzés múlttal 45 kilós lányként?

Figyelt kérdés

Közel a 30-hoz már érzem és értem, hogy szükségem lenne rendszeres mozgásra, fizikai fáradtságra.

Az a problémám, hogy nagyjából semmi izom nincs rajtam, gyenge vagyok és formátlan, enyhén depressziós ezért muszáj lenne valami mozgás.


Nem értek ehhez a világhoz egyáltalán, de a crossfit tűnik olyannak ami az izomépítést, állóképességet is fejleszti és nem annyira unalmas.

Csak nem tudom, hogy ez hogy működik. Vannak kezdő csoportok? Tudnátok budapesti termeket ajánlani ahol vannak ilyen órák és jók? Köszi



febr. 24. 00:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És egyébként nagyon szégyenlős vagyok és utálok emberek között lenni, de hajlandó vagyok ezeken valahogy túllépni.
febr. 24. 00:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Crossfitet elkezdhetem 0 edzés múlttal 45 kilós lányként?"

Persze.

"Vannak kezdő csoportok?"

Vannak.

"Tudnátok budapesti termeket ajánlani"

Budapesten belül merre? Gondolom nem mindegy, hogy Óbuda vagy Rákoskeresztúr.

febr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jogos! főleg 11., 12. 1. kerület, de belváros is szóba jöhet
febr. 24. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, van kezdő csoportos edzés.
febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én is úgy kezdtem neki az írásnak,hogy előtte nem tudtam írni.
febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!