Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak húzódzkodással és tolódsz...

Csak húzódzkodással és tolódszokdással mit lehet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg ez a csávó mindennap extrém mennyiségű tolódszkodást és húzódszkodást csinál, de mást nem és soha nem is csinált mást…

Még futni szokott, azt is abszurd mennyiségben.


Helyes étrend mellett, naturálban tényleg hozható ez a szint csak ezekkel?



febr. 25. 19:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha és tudom, hogy húzódzkodásnál nincs nagyon progresszió… Csak az ismétlésszámot lehet növelni az ember súlya minimálisan növekszik csak… De ez a csávó tényleg azt állítja, hogy megcsinál naponta 100+-t, mindennap. És heti 2 napon fut, ilyen 30 km-et, mást meg nem csinál.
febr. 25. 19:54
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Hogy TE mit tudsz elérni csak húzódzkodással és tolódzkodással, saját testsúllyal, limitált progresszióval, azt a fene tudja. Az biztos, hogy hamar megunod a sportot, ha annyiból áll az edzésed, hogy húzi és toli.
febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy ÉN mit tudok elérni, hanem hogy általánosságban mit lehet elérni…
febr. 25. 20:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Erre szerinted hogy lehet válaszolni? Mi a mértékegység? Egyébként valaki ennyit, valaki meg annyit.
febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De ott a kép. Ezt tényleg el lehet érni csak ezzel, vagy a csávó hazudik?
febr. 25. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Honna tudjuk?
febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én azért nem tudom mert én vagyok a kérdező és azért kérdezek mert laikus vagyok.

Gondoltam ha valaki válaszol, azt azért teszi mert minimálisan konyít a témához.

febr. 25. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Elvileg lehet, én is streetworkoutozok, de nem csak tolozkodas, huzodzkodasbol all az edzesem.
febr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Naponta csinalja 100-at?

Ja persze…

febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9.


Igen. Azt írta, hogy heti 5 napban 100 h és 100 t.

Vagy kicsit több is, ha megy neki, de ennyitől szokott teljesen kifáradni…

És csak 2 féle alap húzódzkodást és 2 féle tolózást csinál, elmondása szerint… Hétvégente meg nem edz, se akkor meg fut, 2 nap alatt 15-15 km-et és terepen…

Ja és 1800 kalóriázik állítólag 3 éve és nem csinál tömegelős meg szálkásítós időszakokat.


Szóval olyan az “edzésterve” mint egy full laikusnak, de ha tényleg ilyen teste lett ettől, az durva nekem és mindent felborít amit eddig olvastam.


Itt a háta is:

[link]

[link]

febr. 25. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!