Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként vékony testalkatrol...

Nőként vékony testalkatrol indulva mennyi idő ezt elérni? Nagyon keményen kell tömegelni? Képpel

Figyelt kérdés

[link]


Az első kepen vagyok én, és szeretnék izmosabb lenni. Kb egy éve edzek teremben, de nem sokat valtoztam. Nem nagyon merek tomegelni, mert nem szeretnék nagyon zsíros lenni, de szeretnék főleg kerekebb vállakat és erősebb felsőtestet. Nyilvan a láb is fontos, de úgy érzem az gyorsabban fejlődik, hiába kevesebbet edzek. Heti 4-5 nap szoktam edzeni, és teljes testedzest szoktam csinálni 5-6 gyakorlattal, 4-5 sorozattal, átlag 12 ismétlésszammal. Mit javasoltok, szerintetek mennyi idő lenne nekem Azta formát elérni, ami a lányoknak van?

21 éves lány vagyok.



nov. 12. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nem igazán látok különbséget, mind nagyon vékony. A jobb fölsőnek van egy nagyon minimális oldalsó deltája. Oldalemelésnél lassan engedd le a súlyt, ne úgy csináld mint egyesek mintha zászlót lengetnének. Ne edzd ugyanazokat az izmokat egymást követő napokon. Ha teljes testet szeretsz edzeni akkor heti háromszor menj, vagy kezdj el valami felosztást. Egyél egy picivel többet.
nov. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írod, hogy nem szeretnél nagyon zsíros lenni, de neked még alacsonyabb a testzsírod, mint a képen levő lányoknak. Szerintem elég lenne heti 3 erősítő edzés és mellé csinálj valamilyen nőies mozgást fejlesztő sportot.
nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell tömegelned, teljesen felesleges hobbistaként. Kalóriatöbblet nélkül is ugyanúgy lehet izmot építeni. A többlet csak azért kell, hogy megbizonyosodj róla, hogy ne legyél deficitben, ugyanis deficitben nem lehet izmot építeni.


Szintentartó kalóriabevitel + legalább 1.6g/testsúlykg fehérje + 7 óra alvás minimum + progresszív edzés. Ennyi

nov. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat en latom a kulonbseget meg, hogy mire gondolsz de ez genetika kerdese is sajnos. Neked hosszabb a felkarod mashogy tapad a delta is. Attol meg nezhetsz ki jol, de ahhoz fel kell szedned par kgot. Ne felj a tomegelestol ahogy nezem nehezen megy rad 😀 van etrended? Milyen magas vagy es hany kg?
nov. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat, kb. 163 cm vagyok és 40-41kg. Olyan 45 lenne a cél így első körben, mondjuk tavaszig, esetleg nyár elejéig. Egyébként 37ről indultam, amikor elkezdtem terembe járni. 6 éve eltört a combcsontom, és hónapokig csak feküdtem. Aztán megelégeltem, mert annyira nem tetszettek magamnak ennyire vekonyan. Szerencsére teljesen rendbejött a sérülés, így labazni is tudok rendesen.
nov. 13. 08:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

5#

Átlagban kezdőként az első évben reális lehet 3-4kg izmot felpakolni (ez nagy átlag, akinek elit genetikája van, akár duplája is sikerülhet, de ez nagyon ritka), de később már az évente 1-2kg lesz sokkal inkább a reális.


Szóval 1 tanács: Ne kezdj bele eszetlen tömegelésekbe, mert a nagy része csak zsír lesz. Zsírt felszedni meg ki akar?

nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Szep munka, igy tovabb 😊 Nekem is volt toresem, lefogytam, visszaszedtem. Szerintem realis a cel. Egyel batran, ahogy jol esik meg nyomd az edzest kozbe nezd a merleget meg a tukrot aztan majd a szerint valtoztatss
nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Óvatosan, csak valamivel egyél többet, és teljes testes edzésből elég 2-3 is hetente. Vagy ha többet akarsz akkor bontod.
nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Abs+nyomd meg neki azt a vállát rendesen,enni meg ne félj, a kaja az kell, ha csak picit vagy több deficitbe nem lesz hízás, csak plusz izom hajrá! szép amúgy a forma. ;)
dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok azóta hogy haladsz
dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!