Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám elérni hogy jobb formám legyen? Nagyon vékony vagyok, legalábbis én annak látom magam. és elöl hátul deszka. Mellkasom is lapos. 18L

Figyelt kérdés

Hízni is próbáltam, alapból ilyen extra vékony testalkatot orokoltem a szuleimtől, viszont én rosszul érzem magam így, totál formátlan és lapos vagyok. Próbáljam meg edzést? Attól lehet izmosabb a combom? A mellem is nagyon lapos, de azzal nem tudok mit kezdeni, biztos hogy nem fogom műtéttel nagyobbítani. Akkor marad ilyen kislány méretű, és sose lesz férjem mert senki nem akar egy deszkát feleségnek.


Nagyjából ugyanilyen a testalkatom, most nyilvan nem én vagyok a

képeken, de kb ilyen az én alkatom is. :(



márc. 19. 20:15
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
márc. 19. 20:17
 2/20 A kérdező kommentje:
márc. 19. 20:17
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Igen, súlyzós edzés kell hozzá.
márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Kerd meg a lanyt aki a kepen szerepel hogy toltson fel magarol teltebb kepet
márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
8%
szex. A fogamzas gatlo hizlal de nem egeszseges igazan..
márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jahh szex. Hát igen, pont ezért szeretnék csinosabb és formásabb lenni, mert így ez a semmilyen lapos test szerintem minden srácnak lohasztó és kedvetlenítő. Tiszta csontkollekció vagyok. Zörögnének a csontjaim zegsz kozbe. Meg rámarkolhatna a csontos bordáimra xD
márc. 19. 20:31
 7/20 anonim ***** válasza:
58%

Ja súlyzós edzés meg kicsit több kajálás. Sok lányt ismerek akik ilyesmi alkatbol kezdték az edzést és kifejezetten jó teste van mindegyiküknek. Az edzéssel kicsit tudsz alakítani a fenekeden, labadon, kicsit tonusosabbak lesznek a végtagok, lesz tőle egy jó feszes hasad, szép váll stbstb. Nagyon jól tud kinézni és jó érzés is az edzésen leadni a feszkót.


Az esztétika nem egyféle alkat és nem egyféle kinézet. Egy svéd meg egy olasz/spanyol lányban szintén semmi közös nincsen de mindkettőjük lehet gyönyörű. Elég széles körben ez azért az alkatra is fennáll.

márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Koszonom amugy mindenkinek a tanácsokat, akkor holnaptól csinálok egy edzéstervet, meg nézek valami konditermet. Mellemmel szerintetek mihhez tudnék kezdeni? Vagy azzal semmit se? Műtéten kivul. :(
márc. 19. 20:39
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj vele. Azt hiszed, ha 1 centivel nagyobb segged vagy combod lesz, akkor hirtelen lesz férjed? Ez nem így működik. Ne ezért sportolj, mert becsapod magad. Ha picit nagyobb akarsz lenni, akkor nem kell félni attól ha pár százalékot nő a testzsírszázalék edzés és megfelelő étrend mellett.
márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

Ne csinálj a melleddel semmit!

Legyél fitt és formás, az javít a szépségen!

márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!