Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mivel tudnám...

Szerintetek mivel tudnám elérni hogy jobb formám legyen? Nagyon vékony vagyok, legalábbis én annak látom magam. és elöl hátul deszka. Mellkasom is lapos. 18L

Figyelt kérdés

Hízni is próbáltam, alapból ilyen extra vékony testalkatot orokoltem a szuleimtől, viszont én rosszul érzem magam így, totál formátlan és lapos vagyok. Próbáljam meg edzést? Attól lehet izmosabb a combom? A mellem is nagyon lapos, de azzal nem tudok mit kezdeni, biztos hogy nem fogom műtéttel nagyobbítani. Akkor marad ilyen kislány méretű, és sose lesz férjem mert senki nem akar egy deszkát feleségnek.


Nagyjából ugyanilyen a testalkatom, most nyilvan nem én vagyok a

képeken, de kb ilyen az én alkatom is. :(



márc. 19. 20:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Par gyerek utan meg no a melled
márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
van akinek igy is tetszel csak azokat nem veszed eszre szerintem.
márc. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Így igaz tuti van ott kolbasz a mezobe

Hol kisebb nagyobb de nem lenyeg egyelőre még csak nyomjad

márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 zol56 ***** válasza:
48%

Valóban igaz, az edzés segíthet.

A legfontosabb mégis a rendszeres étkezés. Tudom nem jó erőltetni de ha fel akaraz szedni pár kilót fontos a bevitel. És nem csak a mennyiség, hanem a rendszeresség. És hogy ne csak súly legyen hanem forma is, na arra kell az edzés. Persze genetika is, de a mell főként zsír (durván leírva) úgyhogy elsőre egy kis plusz kilót vigyél fel. Sokan fogják írni, hogy ífy vagy jó, de a lényeg hogy magadnak megfelelj úgy, hogy nem léped túl normális határokat. Fiatal vagy, menni fog. Akarat és kirartás meghozza a gyümölcsét.

márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%

Az egyáltalán nem igaz, hogy csak a nagyobbmellű csajoknak van esélyük a pasiknál.

Az egészen lapos csaj is lehet szép és szexi!

márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy szedsz fel plusz súlyt, úgy a melled is alakulni fog. Egyébként a kis mell egy rakat pasinak bejön. A fenék többet nyom a latban amúgy.
márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Nekem pl. csak az ilyen testalkatú lányok jönnek be, de tényleg. És sztem rengeteg pasi van aki így látja. Sokkal inkább legyél nőiesebb ruhákban, cipőkben stb. ne akarj a 823.-ik tömeglány lenni. Hidd el, egy kis külsőváltoztatás csodát tesz.
márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
amig elhajtod az udvarlokat és olyanok kellenek akiknek te nem addig szerintem ne fogd az alkatodra ..
márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Arc se mindegy nem csak az alak. Meg az igenyesseg kisugarzas
márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel. 31 éves vagyok 166cm és 48 kg...mellem semmi nemsok annyi se, de kegalávb nem a mellemért fogok kelleni valakinek. Viszont hátrány, hogy sok pasi meg se akar ismerni mert nem tetszik gondolom, h kicsi a mellem. De akik ismernek előbb utóbb mindig belém zúgnak 😅 Sajnos mindig az kell akinek te nem kellesz és fordítva, nekem nagyon leviszi az önbizalmamat.

Amíg ruhában vagyok semmi baj de ahogy szex van feszengek :/ Lehet ezért nem sikerül egy párkapcsolatom se, nem tisztelnek mert nem tartanak nőnek. Bár ezt a gondolatot inkább elhesegetem. Sok ismerősöm van akinek kb ugyanúgy nincs semmi melle és jó pasija, férje van, boldogok...ezek szerint tényleg minden fejben dől el 😀

márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!