Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 percet bírok helyben futni,...

1 percet bírok helyben futni, lehet ebből állóképesség valahogy?

Figyelt kérdés

170 centi es 110 kilo vagyok. Naponta 1700 kcalt eszem, viszont nem mozgok szinte semmit. 11 orat dolgozom, + 1,5 ora az ut. Ulomunka (asszisztens). Egyszeruen mire hazaerek vege a napnak. De szeretnek elkezdeni edzeni es eletmodot valtani. Probalok itthon tornazni, jogazom 2 naponta, de ezen felul pl a futast alig birom itthon helyben. Egyelore 4 fal kozott szeretnek a parkettan edzeni :D

Hogy erdemes elkezdeni? 26 eves vagyok.

Tudom hogy szornyu, valoszinuleg hormonalisan sem vagyok teljesen rendben, de az orvos most nem johet szoba.


Nagyon koszi elore is barmilyen valaszt!



ápr. 1. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tőmeg kőzlekedsz akkor első körben. Sétalj haza 1megallót. Aztan 2-őt. Vagy 3at.

Hétvegén is dolgozol?

ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tönkre teszed magad, ha nem változtatsz. Kérdés, hogy ér-e ennyit ez a meló? Vagy fontosabb az egészség?
ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jelenleg sajnos ér :( felallasban asszisztens vagyok. Felallasban gyakornok es kesobb elobbre szeretnek jutni :) illetve juniustol lesz heti 2 home office napom is. Ezek mellett dolgozom meg megbizas alapon is hetvegente 4-6 orat.


Kutyussal szoktam setalni naponta kb 2x 15 percet. Igyekszem ezt is fentebb venni, csak nagyon sok minden van jelenleg az eletemben. De kell a penz :( kb 3 honapja egyedul maradtam es valahogy el kell tartanom magunkat.


Szeretnek valtoztatni. Arra gondoltam szerzek be egy lepegeto gepet? Tudjatok ezt a kis picit. Ez hasznalhat valamit?:)

ápr. 1. 22:04
 4/10 A kérdező kommentje:
első: ez a setalos jo otlet lehet igyekszem reggelre betervezni, mert este sietek haza :D 😇 koszonom
ápr. 1. 22:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A setálo gép baja,hogy nagy elánnala megveszi az ember. Hasznalja aztan, majd holnap. Majd a jövőhéten. Aztan majd a hónapban biztos.

Aztán jé ez mégmegvan. De használni fogom,de most útban van...elteszem.

Költözéskor ááádonbdki sosem használtam.


Anyámnak is akkor kell, ha épp kidobná apám.

Használni fogja...mindig holnap.

ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gyors séta tökéletes. aztán majd lassú kocogás, nem kell futni
ápr. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ez a kalória ekkoea súllyal és ilyen magassaggal. Enervált leszel, és akár beteg is. Magasabban kezdd.

1900 korul ha no es 2200 korul ha ferfi.


Teljesen felesleges a lepegeto gel e snagy rulsullyal karosan terheli az izuleteket is. A séta ingyen van, pontosan ugyanannyi ido es kimeletesebb is

ápr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell helyben futni. Keress direkt túlsulyosaknak való youtube videót. Vagy akár táncosakat. Tele a youtube.


Amúgy a helyben futás brutál módon nyírja szét az ízületeket

ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hellmano ***** válasza:
65%
#5-ös ezen jót röhögtem, mert nálunk is ugyanez van, tesóm vett régen ilyen szerkezetet, amire felállsz és összehúzod a lábaid, majd kiengeded (nem tudom mi a neve). Elakarta adni anno valakinek, mert nem használta, erre meghallotam muter, hogy mennyiért akarja eladni. "Áááá az szinte ingyen van, te nem ennyiért vetted, többet ér...stb. Majd én használom!" erre összerakja felmászik rá nyomat rajta pár összehúzást, hogy ugye lássuk, hogy kell ám az! :D Majd megígéri, hogy minden nap használni fogja csak, hogy ne legyen eladva. Másnap már nincs használatban, majd 1 hét múlva elrakja és ugyanezt eljátssza, ha újra netán előkerül a téma :D Bocs az off-ért csak eszembe jutott és , mindig jót röhögök rajta, arról jutott eszembe,hogy más is így van a dolgokkal, hogy inkább nem kidobni meg eladni, mert kell az...
ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Fokozatosan vezesd be az edzést.
ápr. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!