Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyaloglással lehet formásodni?...

Gyaloglással lehet formásodni? 48 éves nő vagyok, ülő munkát végzek, sosem sportoltam, nem vagyok túlsúlyos. Arra gondoltam, hogy munka után gyalog jönnék haza.

Figyelt kérdés
Az út 30 perc (2 km), végig emelkedőn és lépcsősorokon. Ez kezdetben megfelelő lenne? Saját tapasztalat érdekelne.

ápr. 4. 16:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
83%
Még így is kevesebbet sétálnál mint mások. Sportként ez nem értelmezhető, de egészség szempontjából nagyon nagyon hasznos lenne, szóval csináld.
ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Formásodni az izomépítéstől lehet, az pedig csak progresszív erőedzés által érhető el, pár kilométer sétálással nem. Vicces is lenne, ha ez így működne.
ápr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
68%
Az állóképességed lehet, hogy fejlesztené, meg igazából nem tenne rosszat, szóval szerintem nem rossz gondolat.
ápr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
58%
Ez így jó, rendben van. Szabadban vagy, megmozgatod magadat, kissé terheled is önmagadat, tehát jó. Pl.: 2 hónap után esetleg növelheted a távot is.
ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Fogyni lehet. Izmosodni (formásodni) nem. A 2 km meg kevés jelentos eredmenyhez. Viszont az egezssegednek nagyon jot tezs
ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
59%

Igen, de leginkább a vádli fog formásodni.

Ezért jó lenne beiktatni néha teljes testes edzés is

ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

"vádli fog formásodni"

2 kilométer séta az lószar, ezt lássuk be. Ettől semmilyen izom nem fog formálódni. Ettől függetlenül minden kicsiben kezdődik. Hajrá kérdező, csak így tovább az életmódváltás útján!

ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
ha gyors tempóban fog menni, de fog látszódni, csak ha már nincs rajta zsír.
ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Érdemi izomépítő hatása nincs a sétának, pláne nem 2 kilométernek. Bárcsak ilyen egyszerű lenne.
ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%

elolvastad egyáltalán?

"Az út 30 perc (2 km), végig emelkedőn és lépcsősorokon. "

ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!