Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kéne a teremben ezt...

Hogyan kéne a teremben ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon hülye kérdés, de engem nagyon zavar.


Fiatal 20on éves lány vagyok. A terembe nem kikeszítve, "csinosan" járok hanem tök egyszerűen, mozogni, leizzadni, kipurcanni szóval abszolút nem foglalkozom más emberekkel, nem is akarok.


A helyzet az, hogy ahova járok az egy elég kicsi terem, nincsenek nagy nyílt terek így a legnagyobb részében is a 6 ember már soknak számít. 1 gépből 1 van (kivéve cardio), néhány pad stb. A méretéből ádódóan is általában akkor megyek amikor nincsenek sokan, de néha így is belefutok egy fél gimis osztályba néha.

Új helyet nem szeretnék keresni, mert amúgy szeretem, nagyon közel van és relatíve olcsó is.


Szóval számtalanszor előfordult, hogy bementem az egyik még kisebb részbe pár súllyal, hogy majd én ott lenyomom az edzésem. Nem kell sok hely, de ha mindenhol vannak akkor kb. sehol nincs egy olyan rész ahol nem zavar senki és nincs senki mellettem 50cm-re.

Valamelyik nap is ez volt és jött valaki oda használni az egyik gépet ami azt eredményezte volna, hogy egymástól kb. fél méterre csináljuk a dolgunk (én előbb voltam ott, bár tudom ez nem számít).


Aztán mégis én elmentem, mert ez nekem kellemetlen, hogy én ott guggolok meg felhúzok, miközben mellettem 30-50cm-re meg ott csinál valami mást.


Hozzáteszem tök jogos, hogy miattam nem fogja senki felborítani az edzéstervét, ahogy én se szeretem csak mégis nagyon kellemetlenül érzem magam ilyen esetekben, mert azt érzem a "nyakamra mászik" nekem meg ez így nem komfortos.


Tudom, hogy hülyeség, de mégis mi lenne ilyenkor az illem a teremben? Mégse mondhatom egy idegennek, hogy ne gyere ide, de én speciel várnék egy kicsit amíg a másik befejezi, hogy ne egymás fenekében legyünk.


Hogyan küzdhetném ezt a hülyeséget le? Megjegyzem ha van mindenkinek elég hely akkor ez nem zavarna, de így hogy kb. farkasszemet kellene néznem a másikkal miközben én csinálom a gyakorlatomat nagyon zavar.



ápr. 15. 14:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy ezt mind leírhattam volna két sorba, bocsánat😅
ápr. 15. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni azzal, ha van a közeledben más, ha meg ér hozzád véletlen sem, akkor lényegtelen. Meg kell tanulnod ignorálni a másikakat
ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hozzászoksz. Szűkös teremben ez van.

Keresel nagyobb termet

ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem egyforma a személyes auránk. Ha ragaszkodsz ehhez a helyhez, próbáld kicsit leküzdeni magadban mindezt, idővel kevésbé fog zavarni. Vagy ha tudsz, keress olyan időpontot, amikor elkerülhető a tömeg. Sokan ezért járnak korán reggel edzeni vagy olyan időpontban amikor alig vannak.
ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez egyaltalan nem zavaro

Buszon is idegennel ulsz nyaron melegbe

Ha úszómedenceebe vagy ugyan ez

Ha nem hatraltat teged es te egy gépen u melletted másik gépen azzal mi aa gond? Total nincs hozzad preselve

Peryze hogy nem fogja megvárni mig a kisasszony vegez vele o is haladni akar

Fülhallgatót viszel meg nem nezel oda ennyu

ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy nyilván nem várom el senkitől, hogy hozzám igazodjon.


Nem az zavar amikor valaki a mellettem lévő gépen dolgozik, akkor nyilván nem tud túl közel lenni.

Hanem pl.: fogom a súlyokat amikkel dolgozni fogok (nem gépen) és mondjuk mellettem van egy állvány amin a másik dolgozik, de úgy hogy én már nem férek el kényelmesen.


Fülhallgató mindig van a fülemben és többnyire akkor megyek amikor nincsenek sokan. De néha mégis pont akkor lesz tele amikor általában nem szokott.

ápr. 16. 08:44
 7/8 A kérdező kommentje:
De gondolom akkor valóban nekem kell fejben lerendezni
ápr. 16. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Igy igaz rendezd a fejes
ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!