Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a legjobban a mellizmomat?

Figyelt kérdés

24/f vagyok, elég sovány testalkattal, mostanában kezdtem el konditerembe járni. Nem izomkolosszus akarok lenni, csak szép izmos. A leginkább fejlesztendő terület a mellkasom, mellizmom alig van, a mellbimbóim és a legalsó bordám által határolt részen kifejezetten beesett a mellkasom.

Az érdekel, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám az egész mellkasomat egyidejűleg fejleszteni, eltüntetni a beesettséget? Szoktam fekvenyomni egyenes és 45 fokos padon, és szűken is, használok mellgépet, mell+vállgépet, és tárogatást egyenes padon. Eddig inkább a mellizmom felső részén (bimbó fölött) van növekedés.

Egyáltalán milyen izmok vannak azon részen? Az egyenes hasizom is felnyúlik, illetve a fűrészizom is oda tartozik? Mivel lehetne ezeket jól edzeni, hogy egyenletes mellizmom legyen?


2010. nov. 10. 21:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én valamikor együltőben benyelek 10tojást(tükör)
2010. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 bazsa83 ***** válasza:
a tojás magas koleszterin szintjének rémtörténete a az USA-ban a 70-es Európában a 80-90-es évkben kezdődött!!Ma már tudjuk,hogy ez nem egészen pontos!Azonban mára már tudományosan bizonyított, hogy a táplálék útján a testbe kerülő mennyiség nem befolyásolja olymértékben a vér koleszterinszintjét, mint korábban gondolták. A feleslegben maradt koleszterin ugyanis szervezetünk egyik hatékony mechanizmusa (az ún. elimináció) következtében kiürül. A nyers fogyasztásban valóban van rizikó a szalmanellát illetően,de én az több éves fogyasztás során sikeresen megúsztam mivel ez a baci a tojás külső részén telepszik meg,tehát egy egyszerű cselekdettel kikerülhető a dolog:MOSÁS!!
2010. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 bénabéla11 ***** válasza:

a tojástémára van egy nagyon nagyon jo megoldás, nézzetek itt körül...ha hazaértem külföldről azonnal elmegyek ide és rendelek egy rakat tojásfehérjét! reggelire, turmixba tökéletes...és még a szalmonella is kizárva...illetve olcsón jön ki...


[link]

2010. nov. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Húst helyettesíteni: Szója,sovány túró. Amúgy fekvenyomás,tárogatás, 45 fokos nyomás és mind1ik szabadsúlyos legyen, mert az adja meg a kezdő mell izom tömeget. A gépekkel csak izolálni lehet, és a formáját alakítgatni.
2010. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 bazsa83 ***** válasza:
Azta!!!Örök hála,hogy ezt belinkelted!KIráky vagy! Holnap ott ketdem a napot!!Nagyon komoly cuccok vannak!Tökéletesebb nem is lehetne!
2010. nov. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 bazsa83 ***** válasza:
A szója nem előnyös a férfi hormon csökkenését okozza és hát a férfi hormon a legfontosabbak közé tartozik az izom építésben!Én ha tudom kerülöm a szóját!A szteroidk nagy része is mint tudjuk férfi hoom alapú vagy maga tiszta tsztoszteron az amit beszed az ember.
2010. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 bénabéla11 ***** válasza:

a tofu meg azért nem jó mert sok benne a zsir...pedig nagyon szeretem:)


örülök h segithettem a linkkel, én is nemrég olvastam róla...majd ird meg az emailemre hogy mi mennyibe kerül...

külföldön vagyok és csak márciusban megyek haza...addig csak tervezgetni tudok...:D

2010. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha néha, nagyon néha olvastok testépítő oldalakat, akkor láthattátok volna, h a szója mint hormon változtató már elavult tény. be lett bizonyítva, hogy ez nem igaz, de kösz, hogy kioktatsz.
2010. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 bénabéla11 ***** válasza:

engem ne vegyél bele én csak a tofut irtam:D

pont azért mert fingom nincs a szojárol...mármint annyit tudok hogy a tofu szojábol van...de az én fehérjém megvan a sima hus, tojás, turmix, turo kombóbol:D

nem kell a szoja:D

lényeg h a tofu nem jo:D

2010. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 bazsa83 ***** válasza:

Bemásoltam nekesd egy friss tanulmányt!!!!Ha már a testépítő oldalaknál tartunk!!!


A férfiakat 15 szójaalapú étellel – köztük a tofuval, tempehhel, tofu- és szójaszósszal, szalonnával, burgerekkel, szójatejjel, sajttal, joghurttal, fagyival és más szójatermékekkel – kapcsolatban kérdezték ki.


A kutatás megállapította, hogy a legtöbb szóját fogyasztó férfiak ondójában 41 millióval kevesebb spermium volt milliliterenként, mint a szóját egyáltalán nem fogyasztó férfiak esetében. A spermiumok normál koncentrációja 80-120 millió/ml.


Az is kiderült, hogy a szójafogyasztás és spermiumkoncentráció közti összefüggés az elhízott és az egyébként magas spermiumszámmal rendelkező férfiak körében erősebb.


A súlyfelesleggel küszködő férfiak ugyanis több ösztrogént termelnek, és a szója tovább fokozva az ösztrogénszintet, náluk valószínűleg több problémát okoz. A közlemény a Human Reproduction júliusi online számában jelent meg.

2010. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!