Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fejleszthetném a...

Hogyan fejleszthetném a legjobban a mellizmomat?

Figyelt kérdés

24/f vagyok, elég sovány testalkattal, mostanában kezdtem el konditerembe járni. Nem izomkolosszus akarok lenni, csak szép izmos. A leginkább fejlesztendő terület a mellkasom, mellizmom alig van, a mellbimbóim és a legalsó bordám által határolt részen kifejezetten beesett a mellkasom.

Az érdekel, hogy milyen gyakorlatokkal tudnám az egész mellkasomat egyidejűleg fejleszteni, eltüntetni a beesettséget? Szoktam fekvenyomni egyenes és 45 fokos padon, és szűken is, használok mellgépet, mell+vállgépet, és tárogatást egyenes padon. Eddig inkább a mellizmom felső részén (bimbó fölött) van növekedés.

Egyáltalán milyen izmok vannak azon részen? Az egyenes hasizom is felnyúlik, illetve a fűrészizom is oda tartozik? Mivel lehetne ezeket jól edzeni, hogy egyenletes mellizmom legyen?


2010. nov. 10. 21:37
1 2 3
 21/24 bazsa83 ***** válasza:
Ja és nemrég még az egyik kereskedlmi adónkon is szó volt a szójárol ahol úgyszint ekmagyarázták,hogy miért nem érdemes szóját fogyasztani nagy mértékben!!Nem kioktatlak drága barátom nem értem miért húzod fel magad én csak a saját tapasztalataimbol próbáltam segíteni!
2010. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 bazsa83 ***** válasza:

ime még egy link a szójárol:

[link]


A szója isoflavonokat tartalmaz amik már alapvetően ösztogénként működnek!Amit te mondasz az átvágás,hogy jobban vigyék a termékeket!Nekem legalább is ez jön le ebböl a cikkböl!Ennyit a szójárol!Én tuti nrm fogom enni nekem ennyi elég ahoz hogy messziröl kerüljem!

2010. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 bazsa83 ***** válasza:

A szójaprotein, míg hasznos a klimaxos nõk számára, nem ajánlott testépítésre. Ugyan a szója valóban tartalmaz izoflavonokat, amik csökkentik a vér koleszterintartalmát és csökkenthetik a mell és a prosztatasejtek nagyobbodását, fitoösztrogéneket is tartalmaz, amik hasonlóak az ösztrogénhez. Egy testépítõ számára ez nem jó hír. Az ösztrogén a tesztoszteron ellentéte és az eredmény gynocomastiához vezethet – a testépítõ körökben azt nöimellûségként ismerik. 3


Ezért hacsak nem kimondottan javasolja egy orvos, testépítési célokra én a szója ellen szavazok, ha van más proteinforrás is. Ugyanakkor, a vegetáriánus testépítõk számára a szója egy lehetséges proteinforrás, ami választott életmódjuknak is megfelel. Mint korábban már említettük, egy protein BV (Biológiai Érték) értékébõl még messze nem lehet pontosan meghatározni milyen hatással van a szervezetre. Alább található egy táblázat a proteinekrõl, a testépítõk számára legjobbtól a legrosszabbig.

Egytestépítő oldalrol másoltam be neked!

[link]

2010. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 bénabéla11 ***** válasza:

baza, inkább azt mond meg voltále-e már a tojásfeldolgozóknál?:D

érdekelne az ár, a minőség és az íz is azért bár az annyira nem fontos:D

2010. nov. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!