Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport lenne nekem az...

Milyen sport lenne nekem az ideális?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Nagyjából 190 cm magas vagyok, 65 kiló és sovány testalkatú, és nem valami izmos. Hosszú lábaim vannak.
2010. nov. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
kondi+kaja
2010. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kondi+kaja
2010. nov. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sakk.
2010. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát figyelj. Ha Borsod Abaúj megyei vagy akkor ajánlom neked ezt a sportot és edzőtermet. Shidokan Karate Tokaj Szövosz tornaterme de holnapra írok pontosabb címet is. Ez egy elég jó edzés. Ha puhány és akaratnélküli vagy ne gyere! Sok ilyen vékony vagy dagadtabb gyerek van akik kibírják. Edző Laub János Sempai.
2010. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maradjunk amúgy a senpai-nál, mivel a japánoknál nincsen különálló m betű ;)
2010. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valami küzdősportot nézz szerintem.A K1 elég jó,olyan,mint a thai box,csak K1-en használnak lábvédőt,16oz kesztyűt,nem sérülsz le hetekre.

A hosszú magas/vékony emberek nagyon szívósak tudnak lenni és állóharcban elég jókká válhatnak,egyszóval kellemetlen ellenfelek.

2010. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 burleson válasza:
kosárlabda...ha viszont nincs túl jó labdaérzéked akkor menj úszni...ja persze +konditerem
2010. nov. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:) tudom csak félre irtam
2011. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!