Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi lenne számomra az ideális...

Mi lenne számomra az ideális sport? (alul bővebben).

Figyelt kérdés

Szeretek futni,biciklizni.

Foci: városunkban nem lehet mert csak cigányok járnak rá.

Küzdősportok: nem érdekelnek.

Úszni: nem rajongok érte.

Kajak és kenu lehet hogy lesz de nemtudom tetszene-e + nemhiszem hogy a szüleim megengedik.


De ha tudtok ajánlhatnátok valami sportot hátha megtetszik. :P


2009. júl. 23. 21:35
 1/6 anonim válasza:
parkour :D
2009. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
floorball.jövő sportja, gyors és érdekes Svédek Finnek Lengyelek lassan fő sportáguk.
2009. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kosárlabda ?
2009. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor fuss és biciklizz. Mindkét sportágban rendeznek versenyeket is.
2009. júl. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rengeteg utcai futóversenyt rendeznek az amatőröknek is de ha jó vagy akkor megpróbálkozhatsz az atlétikávan, de oda rendszeres edzések kellenek.

A bicajozással is hasonló a helyzet: vannak amatőr versenyek, de valamilyen bicajos clubba is beszállhatsz(de ez költséges mert ha már komolyan csinálod akkor oda komoly bicaj is kell ami 50 000 ft-tól kezdődik).

Ha tényleg elszánt vagy akkor megpróbálkozhatsz a duatlonnal ami először futás aztán bicajozás, majd megint futás, de előre szólok hogy ahoz elég elszántnak kell lenned, keményen edzened mert tényleg durva sport.

Ui.: A sport egésszéges de versenyszerűen űzve már lehet káros is.

Üdv.: Egy Atléta

2009. júl. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek mindenkivel, amúgy, ha a kajak-kenuval próbálkozol, ott nem tudod megúszni az úszást. Nem akarom elvenni a kedved, de én (igaz, rengeteget úsztam előtte, közben és utána) úgy megutáltam a klóros vizet, hogy a mai napig nem megyek a medence közelébe, pedig 45 éves vagyok...
2010. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!