Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik sport lenne nekem ideális?

Melyik sport lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, és egy olyan küzdősportot szeretnék választani, amitől izmosodok, és viszonylag rövid időn belül meg is tudnám védeni magam, ha mondjuk egy idi*óta osztálytársam nekem esne. Ha klubot is tudtok mondani, akkor mondjatok légyszi egy olyan helyet, ami a XVI. kerülethez közel van, és jó is.

Köszi.


2009. aug. 2. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
thai box
2009. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

karate.a karate védekezésre való,de hatásos néhanapján támadni is vele...ha meg gyilkolni akarsz akkor MMA(ketrecharc)mondjuk ahoz kell zsírnak is lenni:D

nah de vicet félretéve tényleg a karate.

2009. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Krav-maga.


Megtanít megvédeni magad.

2009. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Néhány perces sportantropometriai mérés után egyedileg testalkatomra kaptam nagyon hasznos tanácsokat pár éve a XIII. kerületben. Nekem egy ismerősöm ajánlotta, itt kértem időpontot:www.mitsportoljak.hu
2009. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!